• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی » ایران و گرجستان برای صادرات گاز توافقی منعقد نکرده‌اند
  کد خبر : 1899627

  ایران و گرجستان برای صادرات گاز توافقی منعقد نکرده‌اند

  سفیر ایران در آذربایجان در واکنش به گزارش های منتشر شده در مورد امضای قرارداد انتقال گاز ایران به گرجستان از طریق ارمنستان گفت، در حال حاضر هیچ توافقی در زمینه صادرات گاز ایران به گرجستان منعقد نشده است. به گزارش ایران ویج به نقل از ترند، محسن پاک آیین، سفیر ایران در آذربایجان در…

  ۱۳۹۳۰۳۰۴۱۷۰۷۳۹۰۲۲۸۴۰۲۰۴

  سفیر ایران در آذربایجان در واکنش به گزارش های منتشر شده در مورد امضای قرارداد انتقال گاز ایران به گرجستان از طریق ارمنستان گفت، در حال حاضر هیچ توافقی در زمینه صادرات گاز ایران به گرجستان منعقد نشده است.

  به گزارش ایران ویج به نقل از ترند، محسن پاک آیین، سفیر ایران در آذربایجان در واکنش به گزارش های منتشر شده در مورد امضای قرارداد انتقال گاز از ایران به گرجستان از طریق ارمنستان گفت، در حال حاضر هیچ توافقی در زمینه صادرات گاز ایران به گرجستان منعقد نشده است.

  پیشتر برخی بیژن نامدار زنگنه، وزیر نفت گفته بود یک موافقتنامه آزمایشی برای صادرات گاز ایران به گرجستان از طریق ارمنستان منعقد شده است.

  سفیر ایران در آذربایجان گفت، اخبار مرتبط با این موضوع مبتنی بر اظهارات مقامات رسمی نبوده و صرفا منعکس کننده دیدگاه های شخصی نویسندگان این گزارش هاست.

  پیش از این مریم والیشویلی، معاون وزیر انرژی گرجستان گفته بود، این وزارتخانه اطلاعی در مورد انعقاد قراردادهای واردات گاز از ایران ندارد.

  والیشویلی اضافه کرده بود، دولت گرجستان قراردادی برای خرید گاز از ایران منعقد نکرده است.

  در حال حاضر، آذربایجان تامین کننده اصلی گاز ارمنستان است. این کشور مقادیر کمی گاز نیز از روسیه خریداری می کند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.