• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار خودرو » خرید آریزو۵ «چری» با پرداخت ۲۰ میلیون تومان
  کد خبر : 1899607

  خرید آریزو۵ «چری» با پرداخت ۲۰ میلیون تومان

  شرکت مدیران خودرو برای خدمت رسانی بهتر به خریداران خود طرح خرید اقساطی خود برای خودروی آریزو۵ کلید زد. شرکت مدیران خودرو در جدیدترین بخشنامه فروش خود برای محصول آریزو۵ دو مدل فروش نقدی و قسطی را ارائه کرده است. در این بخشنامه قیمت فروش نقدی آریزو۵ مدل Excellent، ۷۴۵ میلیون و پانصد و ده…

  ۰۷۳۴۰۱۲۳
  شرکت مدیران خودرو برای خدمت رسانی بهتر به خریداران خود طرح خرید اقساطی خود برای خودروی آریزو۵ کلید زد.
  شرکت مدیران خودرو در جدیدترین بخشنامه فروش خود برای محصول آریزو۵ دو مدل فروش نقدی و قسطی را ارائه کرده است.

  در این بخشنامه قیمت فروش نقدی آریزو۵ مدل Excellent، ۷۴۵ میلیون و پانصد و ده هزار ریال اعلام شده و خریداران باید در زمان ثبت نام کل این مبلغ را واریز نمایند.

  همچنین سود انصراف از خرید در این مدل فروش ۱۶ درصد و زمان تحویل خودرو ۳۰ روز اعلام شده است و در صورتیکه شرکت در زمان اعلام شده خودرو را تحویل ندهد ۲۰ درصد سود تاخیر به خریداران پرداخت می نماید.

  همچنین قیمت نقدی آریزو ۵ مدل لاکچری در بخشنامه جدید ۶۹۴ میلیون و ده هزار ریال اعلام شده و سایر شرایط همانند مدل اکسلنت خواهد بود.

  اما شرکت چری و مدیران خودرو برای این دو مدل خودروی آریزو ۵ خود طرح فروش قسطی را هم در نظر گرفته اند که بر این اساس علاقه مندان به خودروی آریزو۵ اکسلنت برای پیش ثبت نام باید ۲۲۳ میلیون و ششصد و پنجاه هزار ریال پرداخت کرده و در زمان صدور دعوتنامه ۳۰ درصد دیگر از مبلغ را واریز می نمایید.

  در ادامه برای مبلغ باقی مانده شما از تسهیلات ۱۲ تا ۲۴ ماهه استفاده کرده و خودروی خود را بعد از ۶۰ روز تحویل خواهید گرفت. سود مشارکت و انصراف در این نوع خرید ۲۲ و ۱۶ درصد در نظر گرفته شده است.

  اگر شما خواهان نوع لاکچری این خودروهستید نیز باید بدانید تنها با پیش پرداخت ۲۰۸ میلیون و دویست و سه هزار ریال می توانید ثبت نام کرده و در هنگام صدور دعوتنامه نیز ۳۰ درصد مبلغ را واریز خواهید کرد و مابقی را با دریافت تسهیلات ۱۲ تا ۲۴ ماهه پرداخت می نمایید.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.