• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی » توافق با FATF ؛ طرحی که دولت با آن تحریم را به داخل خاک ایران کشاند!
  کد خبر : 1899373

  توافق با FATF ؛ طرحی که دولت با آن تحریم را به داخل خاک ایران کشاند!

  توافق با FATF برای شفاف‌سازی نیست. برای امتداد تحریم‌های غرب به داخل خاک ایران به دست دولت تدبیر است؛ و البته شفاف شدن و شناسایی شدن کسانی که باید تحریم شوند، یاسر جبرائیلی نوشت: رئیس بانک مرکزی گفته است “کسانی که از شفافیت نفعی نمی برند با توافق ایران و FATF مخالفت می کنند.” این…

  ۰۸۳۸۵۶۴۷
  توافق با FATF برای شفاف‌سازی نیست. برای امتداد تحریم‌های غرب به داخل خاک ایران به دست دولت تدبیر است؛ و البته شفاف شدن و شناسایی شدن کسانی که باید تحریم شوند،

  یاسر جبرائیلی نوشت: رئیس بانک مرکزی گفته است “کسانی که از شفافیت نفعی نمی برند با توافق ایران و FATF مخالفت می کنند.”

  این سخن، موضع همان دولتی است که وقتی منتقدین می‌گفتند ثروتمندان را شناسایی و یارانه‌شان را حذف کنید، رئیس جمهورش می‌گفت نمی‌خواهیم به حساب مردم سرک بکشیم!

  رئیس بانک مرکزی دولتی از شفافیت سخن می‌گوید که از حقوق‌های نجومی مدیران خودش هم بی خبر بوده و چند ماه بعد از افشاگری‌ها، امروز بخشنامه کرده است که مدیران دولتی حقوقشان را به سازمان امور مالیاتی “اعلام” کنند!

  دولتی که ژست اخلاق می‌گرفت و مدعی بود نمی‌خواهد به حساب ثروتمندان سرک بکشد، و دولتی که از حقوق مدیرانش هم خبر ندارد، می‌خواهد بیگانگان را به حریم کشور راه دهد و برای آنان شفاف‌سازی کند!

  توافق با FATF برای شفاف‌سازی نیست. برای امتداد تحریم‌های غرب به داخل خاک ایران به دست دولت تدبیر است؛ و البته شفاف شدن و شناسایی شدن کسانی که باید تحریم شوند، لازمه کار است! فقط شناسایی ثروتمندان و نجومی بگیران است که خلاف اخلاق است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.