• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » حضور ۳ هزار کودک خیابانی در ۱۸ مرکز توانمندسازی
  کد خبر : 1899330

  حضور ۳ هزار کودک خیابانی در ۱۸ مرکز توانمندسازی

  مدیر عامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران گفت: ۶۰ درصد کودکان کار و خیابانی از اتباع خارجی و ۹۵ درصد آن ها دارای خانواده هستند. فرزاد هوشیار پارسیان مدیر عامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران اظهار داشت: ۳ هزار کودک کار و خیابانی در ۱۸مرکز پرتو در سطح شهر تهران در حال توانمندسازی هستند، بررسی…

  مدیر عامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران گفت: ۶۰ درصد کودکان کار و خیابانی از اتباع خارجی و ۹۵ درصد آن ها دارای خانواده هستند.

  ۶۱
  فرزاد هوشیار پارسیان مدیر عامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران اظهار داشت: ۳ هزار کودک کار و خیابانی در ۱۸مرکز پرتو در سطح شهر تهران در حال توانمندسازی هستند، بررسی ها نشان می دهد که۶۰ درصد این کودکان از اتباع خارجی و ۹۵ درصد آن ها صاحب خانواده هستند و مراکزی که این افراد در آن هستند بیشتر در دره فرحزاد، کن و قسمت هایی از مناطق۱۸ و ۱۹ است.

  وی تصریح کرد: در راستای توانمندسازی این کودکان نیز مرکز تخصصی کامپیوتر و آموزش مهارت با ظرفیت۱۵۰ نفر راه اندازی می شود تا پس از ترک تحصیل به جای دست فروشی در خیابان ها و چهارراه ها به این مراکز معرفی تا از آموزش و مهارت های خود استفاده کنند.

  هوشیار پارسیان در ادامه در خصوص ساماندهی افراد کارتن خواب و آسیب دیده اجتماعی تاکید کرد:در سال۹۴ نیز ۴۴۵ هزار نفر در ۱۸ مددسرا به صورت دائمی و اضطراری در سطح شهر تهران خدماتی از جمله مصاحبه مددکاری، مشاوره، خدمات پزشکی، بهداشت فردی، خدمات سلامت جسمانی، دو وعده غذای گرم و استحمام بهره مند شده اند.

  مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران بیان کرد: آمارها نشان می دهد که ۶۰ درصد کارتن خواب های شهر تهران دارای مشاغل فنی بوده که پس از شناسایی این افراد، بسترهای لازم با کمک خیرین کارآفرین برای به کارگیری و استفاده از توانمندی های آن ها فراهم می شود.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.