• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » ترافیک سنگین در محور چالوس + عکس
  کد خبر : 1899323

  ترافیک سنگین در محور چالوس + عکس

  بر اساس آخرین گزارش سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای وضعیت ترافیک محور چالوس هم اکنون سنگین بوده و میانگین سرعت ۳۴ کیلومتر بر ساعت گزارش شده است. با شروع تعطیلات پایان هفته کریدورهای اصلی کشور از وضعیت ترافیکی مختلفی برخوردار است. از همین رو وضعیت ترافیک محور چالوس_ کرج به عنوان یکی از…

  بر اساس آخرین گزارش سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای وضعیت ترافیک محور چالوس هم اکنون سنگین بوده و میانگین سرعت ۳۴ کیلومتر بر ساعت گزارش شده است.
  با شروع تعطیلات پایان هفته کریدورهای اصلی کشور از وضعیت ترافیکی مختلفی برخوردار است.
  از همین رو وضعیت ترافیک محور چالوس_ کرج به عنوان یکی از پرتردد ترین مسیرهای انتخابی مسافران در تعطیلات اهمیت ویژه‌ای دارد.
  بر اساس اعلام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای هم اکنون مسیر کرج، چالوس در مقطع پورکان از وضعیت ترافیک سنگین برخوردار است، میانگین سرعت ۳۳ کیلومتر بر ساعت و میانگین تردد ۳۴۷ خودرو در ساعت گزارش شده است.
  در همین مسیر در مقطع گچسر وضعیت ترافیک نیمه سنگین بوده، میانگین سرعت ۴۷ کیلومتر بر ساعت و میانگین تردد ۲۴۳ خودرو در ساعت اعلام شده است.
  محور کرج_چالوس در منطقه بیلقان شاهد ترافیک روان با میانگین سرعت ۴۵ کیلومتر بر ساعت و تردد ۳۵۴ خودرو در ساعت و در مقطع سد کرج ترافیک نیمه سنگین با میانگین سرعت ۲۸ کیلومتر بر ساعت و میانگین تردد ۲۷۹ خودرو در ساعت است.
  وضعیت ترافیک این مسیر در قسمت کندوان نیز سنگین بوده، میانگین سرعت خودرو ۲۱ کیلومتر بر ساعت و میانگین تردد ۱۳۶ خودرو اعلام شده است.
  همین مسیر در جهت چالوس به کرج در مقاطع نام برده وضعیت ترافیکی روان بوده، میانگین سرعت ۷۰ کیلومتر بر ساعت و میانگین تردد ۵۰ خودرو گزارش شده است.

  ۵۹

  منبع : میزان

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.