• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , بهداشت و سلامت » تجهیز دو بیمارستان پایتخت به اورژانس هوایی
  کد خبر : 1899159

  تجهیز دو بیمارستان پایتخت به اورژانس هوایی

  سرپرست جدید اورژانس کشور از تجهیز دو بیمارستان پایتخت به باند بالگرد برای گسترش خدمات اورژانس هوایی خبر داد. پیرحسین کولیوند با اشاره به بازدید سرزده خود از دو بیمارستان حضرت رسول و طالقانی تهران اظهار داشت: در بازدیدی که از وضعیت اورژانس این بیمارستان‌ها داشتم، گسترش فضای فیزیکی اورژانس‌ها را در برنامه آنها مشاهده…

  سرپرست جدید اورژانس کشور از تجهیز دو بیمارستان پایتخت به باند بالگرد برای گسترش خدمات اورژانس هوایی خبر داد.

  ۳۰
  پیرحسین کولیوند با اشاره به بازدید سرزده خود از دو بیمارستان حضرت رسول و طالقانی تهران اظهار داشت: در بازدیدی که از وضعیت اورژانس این بیمارستان‌ها داشتم، گسترش فضای فیزیکی اورژانس‌ها را در برنامه آنها مشاهده کردم به طوریکه بیمارستان حضرت رسول فضای اورژانس خود را اضافه خواهد کرد و بیمارستان طالقانی نیز در ۲ فاز که در فاز نخست ۳ ماهه آینده و فاز دوم تا قبل از عید فضای اورژانس خود را افزایش خواهد داد.
  سرپرست جدید اورژانس کشور با اشاره به پیگیری‌ها برای تجهیز این دو بیمارستان مهم پایتخت به فضای فرود باند بالگرد عنوان کرد: درصددیم تا جانمایی برای فرود اورژانس هوایی در این دو بیمارستان جهت افزایش خدمات اورژانسی صورت پذیرد.

  کولیوند همچنین با اشاره به حادثه انفجار کپسول گاز در اهواز که متاسفانه تعدادی از حادثه دیدگان فوت کردند، گریزی زد و افزود: خوشبختانه تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی در این حادثه توانستند ۱۰ نفر از مصدومین را مداوا کرده و اکنون نیز این مصدومان ترخیص شده اند.
  وی با تاکید بر بازدیدهای سرزده به اورژانس‌های بیمارستانی و پیش بیمارستانی از تلاش تمام تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی در سراسر کشور تشکر کرد و افزود: تمام تلاش این خواهد بود که خدمات اورژانس در سراسر کشور سریع‌تر، با کیفیت‌تر و در مسیر رضایتمندی مردم به خوبی صورت پذیرد که مهمترین امر در این زمینه افزایش فضای فیزیکی اورژانس‌ها، افزودن تجهیزات و پشتیبانی و افزودن نیروهای بیشتر اورژانس خواهد بود.

  منبع : تسنیم

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.