• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » لغو مجوز فعالیت ۳ مرکز توانبخشی
  کد خبر : 1898864

  لغو مجوز فعالیت ۳ مرکز توانبخشی

  معاون امور توانبخشی بهزیستی استان تهران گفت: با توجه به اینکه سه مرکز توانبخشی نتواستند سطح خدمات خود را به درجه ۲ ارتقاء دهند، مجوز فعالیت آنها لغو شد. اسدی معاون امور توانبخشی بهزیستی استان تهران در خصوص ارزشیابی مراکز بهزیستی اظهار داشت: بر اساس قانون، سازمان بهزیستی باید از مراکز توانبخشی دارای مجوز ارزشیابی…

  معاون امور توانبخشی بهزیستی استان تهران گفت: با توجه به اینکه سه مرکز توانبخشی نتواستند سطح خدمات خود را به درجه ۲ ارتقاء دهند، مجوز فعالیت آنها لغو شد.

  ۲۶

  اسدی معاون امور توانبخشی بهزیستی استان تهران در خصوص ارزشیابی مراکز بهزیستی اظهار داشت: بر اساس قانون، سازمان بهزیستی باید از مراکز توانبخشی دارای مجوز ارزشیابی به عمل آورد.

  وی افزود: ارزشیابی از این مراکز بر اساس شاخص های بهداشتی، مراقبتی و فیزیکی انجام می شود که هر کدام از این شاخص ها به یک عدد منتهی می شود و در نهایت مجموع اعداد یک مرکز نباید کمتر از درجه ۲ در سال ۹۵ باشد.

  معاون توانبخشی بهزیستی استان تهران گفت: در گذشته مراکز بهزیستی دارای ۳ درجه بودند، اما در سازمان بهزیستی تصمیم گرفته شد که دیگر مرکز درجه ۳ نداشته باشیم.

  اسدی تصریح کرد: به همین منظور به تمامی مراکز از مهر تا اسفند ماه سال گذشته فرصت داده شد که با ارتقای خدمات، مرتبه خود را به درجه ۲ برسانند، اما متاسفانه در طی این مهلت ۱۶مرکز درجه ۳ باقی ماندند.

  معاون توانبخشی بهزیستی استان تهران بیان داشت: به این ۱۶ مرکز، برای بار دوم تا اردیبهشت امسال فرصت داده شد و تقریبا بیشتر مراکز خدمات خود را ارتقاء دادند و تنها ۳مرکز نتوانستند رتبه لازم را دریافت کنند که مجوز آنها لغو شد.

  وی گفت: مددجویان این ۳ مرکز به نزدیک ترین مراکز به محل زندگی خود معرفی شدند، هر مددجو می تواند، مرکز مورد علاقه خود را انتخاب کند.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.