• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , فرهنگی و هنری » ۲۲۰ رسانه برای حضور در نمایشگاه مطبوعات ثبت نام کردند
  کد خبر : 1898691

  ۲۲۰ رسانه برای حضور در نمایشگاه مطبوعات ثبت نام کردند

    به نقل از کمیته اطلاع رسانی بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات، به منظور برآورد تعداد متقاضیان و برنامه ریزی برای پیش بینی فضای مورد نیاز و گروه بندی موضوعی، تأمین امکانات نمایشگاهی، تدارکات و تهیه خطوط مخابراتی و اینترنتی مورد نیاز و …، مرحله پیش ثبت نام متقاضیان از تاریخ ٣٠ مرداد آغاز شد…

  ۳۳

   

  به نقل از کمیته اطلاع رسانی بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات، به منظور برآورد تعداد متقاضیان و برنامه ریزی برای پیش بینی فضای مورد نیاز و گروه بندی موضوعی، تأمین امکانات نمایشگاهی، تدارکات و تهیه خطوط مخابراتی و اینترنتی مورد نیاز و …، مرحله پیش ثبت نام متقاضیان از تاریخ ٣٠ مرداد آغاز شد و روند آن تا پایان روز شنبه ۶ شهریورماه ادامه دارد. بر اساس اعلام کمیته ثبت نام، در پایان دومین روز از پیش ثبت نام نمایشگاه، ٢٢٠ رسانه برای حضور در نمایشگاه مطبوعات امسال ثبت نام کردند.

  بر این اساس، متقاضیان حضور در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات تا ششم شهریور فرصت دارند با مراجعه به وبسایت نمایشگاه به نشانی pressexpo.ir نسبت به ثبت نام اولیه اقدام کنند.

  شایان ذکر است کمیته اجرایی ستاد برگزاری بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات از طریق شماره تلفن های ٨۴٠٩۵١٧٩ ، ٨۴٠٩۵١۶٨ و ٠٩٣۶۴٣۴٨٠٠١ همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت ٨ تا ١٧ پاسخگوی سوالات است.

  نمایشگاه امسال در نیمه دوم آبان ماه برگزار می شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.