• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » چمران تنش‌ها را در شورا کم کرد
  کد خبر : 1898385

  چمران تنش‌ها را در شورا کم کرد

  رئیس کمیسیون عمران شورای شهر گفت: هیأت رئیسه فعلی شورا به درستی به اعضا فرصت صحبت کردن داد، جلسات به طور منظم برگزار و در شورا تنش‌ها کم شد. اقبال شاکری در رابطه با عملکرد هیأت رئیسه شورای شهر گفت: متأسفانه یکسری طرح‌ها و نظریات وجود داشت که برخی از آنها اجرا نشد مثلاً‌ نحوه…

  رئیس کمیسیون عمران شورای شهر گفت: هیأت رئیسه فعلی شورا به درستی به اعضا فرصت صحبت کردن داد، جلسات به طور منظم برگزار و در شورا تنش‌ها کم شد.

  ۳
  اقبال شاکری در رابطه با عملکرد هیأت رئیسه شورای شهر گفت: متأسفانه یکسری طرح‌ها و نظریات وجود داشت که برخی از آنها اجرا نشد مثلاً‌ نحوه ارجاع امور به کمیسیون‌ها که هنوز برخی عملیاتی نشده یا سامانه‌مند شدن دسترسی اعضا به کل مصوبات شورا از ابتدا تا کنون از دیگر مواردی است که باید انجام می‌شد.
  وی ادامه داد: باید سامانه‌ای می‌داشتیم که از شکل دستی و جلسه‌ای خارج شده و به شکل سامانه به موضوعات دسترسی پیدا می‌کردیم.
  شاکری گفت: دسترسی به برخی از سامانه‌های شهری نیز فراهم نشده و جلسات موازی کمیسیون‌ها نیز نباید برگزار شود.
  رئیس کمیسیون عمران شورای شهر با اشاره به نقاط مثبت عملکرد هیئت رئیسه شورا ادامه داد: در این دوره از شورا هیأت رئیسه اجازه داد که اعضا گفت‌وگوهایشان را مطرح کنند و حتی نظرات منفی خود را اعلام کنند.
  وی ادامه داد: هیأت رئیسه به درستی به اعضا فرصت صحبت کردن داد، جلسات به طور منظم برگزار شد و در شورا تنش‌ها کم شد.
  شاکری گفت: حتی روی برخی مصوبات شورا به صورت کیفی بیشتر کار شد و اجازه داده شده که در صحن شورا به درستی اظهارنظرها صورت گیرد و به طور کلی هیأت رئیسه شورا کارکرد خوبی داشته است.
  وی به هیأت رئیسه شورا پیشنهاد داد که به ریاست شورا بیشتر کمک کنند تا همه چیز بر سر رئیس شورا ریخته نشود و حتی در اداره کردن جلسات، هیأت رئیسه می‌توانند به رئیس شورا کمک کنند.
  وی گفت: بهتر است هیأت رئیسه جدید تمام مصوبات شورا را بررسی کرده و مصوبات زمین مانده را جدی‌تر نگاه کند همچنین احکام برنامه پنجم توسعه را که تا کنون باید انجام می‌شده و نشده را در دستور کار جدید خود قرار دهند.
  وی گفت: هیأت رئیسه جدید بهتر است به سمت سامانه‌تر شدن ارتباطات برود هر چند که نسبت به دوره سوم عملکردها خیلی بهتر شده اما بهتر است خارج از شورا، نامه‌نگاری‌ها، ملاقات‌ها و پیگیری ‌ها به شورا هم اعلام شود.
  شاکری به طور کلی از عملکرد هیأت رئیسه شورای چهارم اعلام رضایت کرد و گفت : به نظر می‌رسد با استمرار این هیأت رئیسه و ریاست آقای چمران در آینده نیز مشکلی نداشته باشیم.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.