• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » خطر در کمین عابران پیاده میدان امام حسین(ع) تهران +تصاویر
  کد خبر : 1898373

  خطر در کمین عابران پیاده میدان امام حسین(ع) تهران +تصاویر

  بخش‌های خطرناک داخلی پله‌های برقی میدان امام حسین(ع) مانند چرخ‌دنده‌ها، بلبرینگها و تسمه‌های آن بدون حفاظ بیرونی است؛ با توجه به حجم بالای تردد عابران پیاده از طریق این پل، هر لحظه امکان وقوع حادثه‌ای دلخراش برای شهروندان تهرانی وجود دارد. پله‌های برقی پل عابر پیاده میدان امام حسین(ع) تهران به‌علت تردد بیش از حد…

  بخش‌های خطرناک داخلی پله‌های برقی میدان امام حسین(ع) مانند چرخ‌دنده‌ها، بلبرینگها و تسمه‌های آن بدون حفاظ بیرونی است؛ با توجه به حجم بالای تردد عابران پیاده از طریق این پل، هر لحظه امکان وقوع حادثه‌ای دلخراش برای شهروندان تهرانی وجود دارد.
  پله‌های برقی پل عابر پیاده میدان امام حسین(ع) تهران به‌علت تردد بیش از حد مسافران طی سالهای اخیر در این میدان شلوغ، به‌شدت مستهلک شده به‌گونه‌ای که در حال حاضر برخی از اجزای پوششی و محافظ این پله‌های برقی به‌صورت کامل شکسته و ازبین رفته است.
  این امر باعث بدون حفاظ ماندن بخش‌های خطرناک داخلی این پله‌های برقی مانند چرخ‌دنده‌ها، بلبرینگها و تسمه‌های آن شده است و با توجه به حجم بالای تردد عابران پیاده از طریق این پل در میدان امام حسین(ع)، هر لحظه امکان وقوع حادثه‌ای دلخراش برای شهروندان تهرانی وجود دارد.
  در ادامه تصاویر این پله‌های برقی در پل عابر پیاده میدان امام حسین(ع) آمده است:

  ۲۵

  ۲۶

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.