• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » یکی از عوامل اصلی وارد کننده مواد مخدر به ایران با ۸۰۰ تن مواد دستگیر شد
  کد خبر : 1897982

  رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا

  یکی از عوامل اصلی وارد کننده مواد مخدر به ایران با ۸۰۰ تن مواد دستگیر شد

  یکی از عوامل اصلی وارد کننده مواد مخدر به ایران با ۸۰۰ تن مواد دستگیر شدReviewed by Iranvij-1 on Aug 22Rating: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا با بیان اینکه یکی از بزرگترین واردکنندگان مواد مخدر با ۸۰۰ تن مواد اخیرا دستگیر و پرونده وی در حال بررسی است گفت: کشفیات سال جاری در…

  یکی از عوامل اصلی وارد کننده مواد مخدر به ایران با ۸۰۰ تن مواد دستگیر شدReviewed by Iranvij-1 on Aug 22Rating:

  رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا با بیان اینکه یکی از بزرگترین واردکنندگان مواد مخدر با ۸۰۰ تن مواد اخیرا دستگیر و پرونده وی در حال بررسی است گفت: کشفیات سال جاری در ۵ استان جنوب و شرق کشور ۱۵۳ تن و در کل سطح کشور ۲۰۷ تن بوده است.

  ۵۴
  سردار مسعود زاهدیان رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا در حاشیه نشست مشترک دستگاه‌های مقابله با مواد مخدر با حضور مسئولان ۵ استان سیستان و بلوچستان، هرمزگان، کرمان، خراسان رضوی و خراسان جنوبی برگزار شده بود در جمع خبرنگاران با بیان اینکه یکی از بزرگترین واردکنندگان مواد مخدر با ۸۰۰ تن مواد اخیرا دستگیر شده است گفت: این فرد یکی از عوامل اصلی وارد کننده مواد مخدر به کشور و یک قاچاقچی بزرگ بین‌المللی است.

  وی با بیان اینکه پرونده این قاچاقچی بزرگ در حال بررسی است گفت: تعدادی از عناصر اصلی این باند شناسایی شده و اطلاعات آن در فرصت‌های مقتضی در اختیار افکار عمومی قرار خواهد گرفت.

  سردار زاهدیان خاطرنشان کرد: این قاچاقچی بزرگ مواد خود را در افغانستان تولید کرده و از طریق پاکستان به ایران وارد می‌کرده است.

  رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا با بیان اینکه بیشترین کشفیات مواد مخدر در شرق و جنوب شرق کشور است خاطر نشان کرد: ۱۵۳ تن انواع مواد مخدر در ۵ ماهه ابتدای سال جاری در شرق و جنوب کشور کشف شده است ضمن این که در سطح کشور نیز تاکنون در همین مدت ۲۰۷ تن مواد مخدر کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته شاهد رشد کشفیات به میزان ۱۵ درصد بوده‌ایم.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.