• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » قیمت مواد پروتئینی افزایش یافت
  کد خبر : 189787

  قیمت مواد پروتئینی افزایش یافت

  قیمت مواد پروتئینی افزایش یافتReviewed by Aryan♥ on Dec 7Rating: به‌رغم اقدامات انجام‌شده برای جلوگیری از افزایش قیمت مواد پروتئینی طی چند هفته اخیر قیمت گوشت قرمز، مرغ و تخم‌مرغ افزایش یافته است. افزایش قیمت گوشت منجمد قرمز وارداتی که از حدود یک ماه پیش آغاز شده بود همچنان ادامه دارد، به‌نحوی که نرخ گوشت…

  قیمت مواد پروتئینی افزایش یافتReviewed by Aryan♥ on Dec 7Rating:

  به‌رغم اقدامات انجام‌شده برای جلوگیری از افزایش قیمت مواد پروتئینی طی چند هفته اخیر قیمت گوشت قرمز، مرغ و تخم‌مرغ افزایش یافته است.

  افزایش قیمت گوشت منجمد قرمز وارداتی که از حدود یک ماه پیش آغاز شده بود همچنان ادامه دارد، به‌نحوی که نرخ گوشت منجمد برزیلی وارداتی از 8500 به 10هزار و 500تومان افزایش یافته است. همچنین نرخ هر کیلو گوشت گرم گوساله بدون استخوان در خرده فروشی‌های سطح شهر به 13هزار و 500تومان افزایش یافته است.

  از سوی دیگر نرخ انواع گوشت گوسفندی با افزایش همراه بوده است به‌نحوی که هر کیلوگرم ران گوسفندی در خرده فروشی‌های سطح شهر به قیمت 18 هزارو 500 تا 19 هزار تومان، شقه گوسفندی 15هزار و 500 تومان و چرخ کرده مخلوط گوسفندی و گوساله 13هزارو500تومان به مصرف‌کنندگان عرضه می‌شود.

  بررسی قیمت خرده‌فروشی مرغ و تخم‌مرغ در خرده‌فروشی‌های سطح شهر نیز بیانگر افزایش نسبی قیمت این فراورده‌هاست به‌نحوی که قیمت هر کیلوگرم مرغ طی چند روز گذشته با افزایش 100 تا 400تومانی در هر کیلوگرم به 3هزار و 350 تا 3هزار و 600تومان رسیده است. همچنین قیمت تخم‌مرغ نه‌تنها کاهش نداشته بلکه نرخ هر شانه تخم‌مرغ معمولی در برخی خرده‌‌فروشی‌های سطح شهر به 7هزار و 800تومان افزایش یافته و قیمت تخم‌مرغ‌های مارک‌دار از مرز 8 هزار تومان فراتر رفته‌است

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.