• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » دلیل لغو ملاقات مجازی با زندانیان
  کد خبر : 1897831

  دلیل لغو ملاقات مجازی با زندانیان

  دلیل لغو ملاقات مجازی با زندانیانReviewed by Iranvij-1 on Aug 22Rating: رئیس سازمان زندان ها با بیان این که طرح ملاقات مجازی با زندانیان دلیل امنیتی داشت از بررسی مجدد این طرح خبر داد. اصغر جهانگیر در خصوص طرح ملاقات مجازی با زندانیان گفت: در گذشته این طرح را سازمان زندان ها و اقدامات مطرح…

  دلیل لغو ملاقات مجازی با زندانیانReviewed by Iranvij-1 on Aug 22Rating:

  رئیس سازمان زندان ها با بیان این که طرح ملاقات مجازی با زندانیان دلیل امنیتی داشت از بررسی مجدد این طرح خبر داد.

  ۴
  اصغر جهانگیر در خصوص طرح ملاقات مجازی با زندانیان گفت: در گذشته این طرح را سازمان زندان ها و اقدامات مطرح کرده و حتی به صورت پایلوت در دو استان اجرا کردیم.
  وی در خصوص علت لغو اجرای این طرح توضیح داد: طرح مذکور طرح بسیار خوبی است اما با لحاظ مشکلات امنیتی که به همراه داشت، مجبور به لغو اجرای این طرح شدیم.
  رئیس سازمان زندان ها از بررسی مجدد طرح ملاقات مجازی با زندانیان خبر داد و افزود: پیشنهاد بررسی مجدد این طرح را داده ایم و از مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه خواسته ایم که اشکالات موجود در این طرح را کارشناسی کنند.
  جهانگیر با بیان اینکه پس از رفع اجرای مشکلات، این طرح اجرا می شود، اظهار داشت: به لحاظ امنیتی باید مشکلات این طرح حل شودتا قابلیت اجرا داشته باشد.
  رئیس سازمان زندان ها تصریح کرد: هنوز مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه در این خصوص کار کارشناسی را انجام نداده است و امیدواریم ایرادات این طرح هرچه سریعتر رفع و آماده اجرا شود.

  منبع : مهر

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)



  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.