• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » پلمپ ۹۲ واحد صنفی در طرح مقابله‌ با «مانتوهای نامتعارف»
  کد خبر : 1897625

  پلمپ ۹۲ واحد صنفی در طرح مقابله‌ با «مانتوهای نامتعارف»

  پلمپ ۹۲ واحد صنفی در طرح مقابله‌ با «مانتوهای نامتعارف»Reviewed by Iranvij-1 on Aug 21Rating: رئیس پلیس امنیت غرب استان تهران از پلمپ ۹۲ واحد صنفی پایتخت در جریان اجرای طرح مقابله با تولید و توزیع‌کنندگان مانتوهای نامتعارف خبر داد. سرهنگ نوراللهی رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران از اجرای طرح مقابله…

  پلمپ ۹۲ واحد صنفی در طرح مقابله‌ با «مانتوهای نامتعارف»Reviewed by Iranvij-1 on Aug 21Rating:

  رئیس پلیس امنیت غرب استان تهران از پلمپ ۹۲ واحد صنفی پایتخت در جریان اجرای طرح مقابله با تولید و توزیع‌کنندگان مانتوهای نامتعارف خبر داد.

  ۳۴
  سرهنگ نوراللهی رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران از اجرای طرح مقابله با تولید و توزیع کنندگان مانتوهای نامتعارف خبر داد و گفت: دراین طرح به متصدیان ۱۹۵ واحد صنفی اخطار کتبی صادر و تعداد ۹۲ واحد صنفی متخلف پلمب شد.
  وی با اشاره به اجرای طرح مقابله با تولید و توزیع‌کنندگان مانتوهای نامتعارف توسط مأموران اداره نظارت براماکن عمومی استان خبر داد و بیان داشت: افزایش احساس امنیت در جامعه اصناف، صیانت از امنیت اخلاقی و مقابله با فعالیت های غیر قانونی صنوف آسیب زا از اهداف مهم اجرای این طرح می‌باشد.
  رئیس پلیس امنیت عمومی غرب استان تهران با اینکه در این طرح مأموران عمل کننده از ۹۹۴ واحد صنفی به صورت محسوس و غیر محسوس بازدید و فعالیت های صنفی متصدیان را مورد ارزیابی قرار دادند، افزود: در این طرح به ۱۹۵ واحد صنفی اخطاریه پلمب صادر و ۹۲ واحد صنفی پلمب صادر شد.
  نوراللهی با تشریح دستاوردهای دیگر اجرای این طرح تصریح کرد: در این طرح از متصدیان ۱۲۳ واحد صنفی متخلف تعهد کتبی اخذ و به ۱۵۸ متصدی نیز اخطار کتبی صادر شد.

  منبع : تسنیم

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.