• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , رادیو و تلویزیون , فرهنگی و هنری » انتقاد کمال تبریزی به خندوانه: باید خود را به نفهمی بزنیم!
  کد خبر : 1897595

  انتقاد کمال تبریزی به خندوانه: باید خود را به نفهمی بزنیم!

  انتقاد کمال تبریزی به خندوانه: باید خود را به نفهمی بزنیم!Reviewed by Iranvij-2 on Aug 21Rating:   کمال تبریزی به انتقاد از وضع موجود پرداخته و خندیدن بی دلیل در برنامه خندوانه را خنده درمانی نمی داند. نظر کمال تبریزی درباره خندوانه کمال تبریزی این روزها فیلم سینمایی «امکان مینا» را روی پرده دارد. نمایش…

  انتقاد کمال تبریزی به خندوانه: باید خود را به نفهمی بزنیم!Reviewed by Iranvij-2 on Aug 21Rating:

  ۹۵

   

  کمال تبریزی به انتقاد از وضع موجود پرداخته و خندیدن بی دلیل در برنامه خندوانه را خنده درمانی نمی داند.

  نظر کمال تبریزی درباره خندوانه

  کمال تبریزی این روزها فیلم سینمایی «امکان مینا» را روی پرده دارد. نمایش این فیلم موجب شده رسانه‌های مختلفی با او به گفت‌و‌گو بپردازند. یکی از تازه‌ترین گفت‌و‌گوهای این کارگردان با «ایسنا» است.

  او در بخشی از سخنان خود در این خبرگزاری به نگاهی که برنامه‌سازان برای خنداندن مخاطبان دنبال می‌کنند، اشاره کرد و گفت: «مشکلات بسیاری گریبان جامعه و مردم را گرفته است و گویی عده‌ای با مشاوره با روانکاوان به این نتیجه رسیده‌اند که جامعه را فقط به سمت خنده ببرند، آن هم خنده بی‌دلیل.»

  او با اشاره به برنامه «خندوانه» و تلاش‌هایی که در آن برای شاد کردن مردم صورت می‌گیرد، گفت: «آنچه در این برنامه اتفاق می‌افتد، خندیدن برای هیچ است اما این خنده ‌درمانی نیست و این وضعیت در جامعه ترویج می‌شود تا جایی که فکر می‌کنیم باید خود را به نفهمی بزنیم.»

  کارگردان «لیلی با من است» همچنین نگاه خود را به وضعیت فعلی جامعه چنین بیان کرد:
  «در این وضعیت فکر می‌کنید چرا میزان مطالعه مردم این اندازه پایین آمده؟ چون آنقدر گرفتار مسائل معیشتی و تحمل فشارهای گوناگون هستند که انگار باید مسکنی به آنان تزریق شود تا کرخت شوند. گویی همه باید به حالت خلسه بروند و قرص اعصابی برای گذران زندگی می‌خواهند.
  مردم ما آنقدر بی‌ اعصاب شده‌اند که حوصله مسائل جدی را ندارند. تلویزیون ما تا جایی پیش می‌رود که به دیگران نشان می‌دهد اگر جشنی برگزار شود، می‌توان براحتی به شرکت کنندگان آن فحاشی کرد.
  وقتی تلویزیون چنین توصیه‌ای می‌کند این فرهنگ گسترش می‌یابد و کم کم عادی می‌شود. فرهنگ نازل به فرهنگ جاری در جامعه تبدیل می‌شود و این مشکلی است که تصمیم گرفته شده، اتفاق بیفتد در حالیکه ادعا داشتیم انقلاب ما انقلابی فرهنگی است اما بعد از این همه سال وضع فرهنگمان چنین است.»

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.