• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » اجرای طرح کارآفرینی بانوان استان تهران از فردا کلید می خورد
  کد خبر : 1897407

  اجرای طرح کارآفرینی بانوان استان تهران از فردا کلید می خورد

  اجرای طرح کارآفرینی بانوان استان تهران از فردا کلید می خوردReviewed by Iranvij-1 on Aug 21Rating: سرپرست امور بانوان استانداری تهران گفت: طرح کار آفرینی بانوان استان از اول شهریور ماه اجرایی می شود. ثریا شارقی سرپرست امور بانوان استانداری تهران با اشاره به اهمیت اشتغال و کارآفرینی بانوان اظهارداشت: در همین راستا طرح کارافرینی…

  اجرای طرح کارآفرینی بانوان استان تهران از فردا کلید می خوردReviewed by Iranvij-1 on Aug 21Rating:

  سرپرست امور بانوان استانداری تهران گفت: طرح کار آفرینی بانوان استان از اول شهریور ماه اجرایی می شود.

  ۱۳
  ثریا شارقی سرپرست امور بانوان استانداری تهران با اشاره به اهمیت اشتغال و کارآفرینی بانوان اظهارداشت: در همین راستا طرح کارافرینی از شهریور ماه آغاز می شود که امور مقدماتی آن انجام شده است.

  وی افزود: در همین راستا برای این طرح، مشاغل خانگی با رویکرد اقتصاد مقاومتی در دستور کار قرار گرفته است تا بتوانیم افراد جویای کار را شناسایی کنیم، گام نخست شامل بانوانی است که در اواسط کار و برای ادامه طرح کارآفرینی دچار مشکل می شوند.

  سرپرست امور بانوان استانداری تهران تصریح کرد: ۳۰۰ نفراز بانوانی که از زندان آزاد شدند و دچار مشکل معیشتی هستند در مرحله دوم آموزش قرار دارند، تلاش ما در استانداری مبنی بر ایجاد اشتغال پایدار و ورود به بازار کار با توجه به نیاز آنها ادامه دارد.

  شارقی با بیان اینکه این بانوان یک تا ۲ سال پشتیبانی می شوند تا در نهایت به صورت مستقل کارکنند و به اصطلاح خودکفا شوند، گفت: کابین های مشاوره کار آفرینی با هدف ارائه مشاوره کار آفرینی و رفع محدودیت های بانوان کارآفرین استان به صورت دائم دایر است.

  وی بیان کرد: برای اجرای طرح کار آفرینی بانوان استان تهران از تمام ظرفیت های ادارات و دستگاه ها بهره مند و با فرمانداران شهرستان های استان تهران در این زمینه همکاری های لازم را خواهیم داشت.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.