• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , حوادث » تعقیب بدهکاران مالیاتی دربرنامه پلیس آگاهی/نگاه ویژه به پرونده ها
  کد خبر : 1897127

  تعقیب بدهکاران مالیاتی دربرنامه پلیس آگاهی/نگاه ویژه به پرونده ها

  تعقیب بدهکاران مالیاتی دربرنامه پلیس آگاهی/نگاه ویژه به پرونده هاReviewed by Iranvij-2 on Aug 20Rating:   به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار محمدرضا مقیمی گفت: مبارزه با قاچاق کالا و ارز و راه اندازی قرارگاه آن، مبارزه با سرقت، قرارگاه جهادی ارتقاء تربیت و آموزش، مبارزه با موادمخدر، امنیت اخلاقی و کاهش تصادفات از…

  تعقیب بدهکاران مالیاتی دربرنامه پلیس آگاهی/نگاه ویژه به پرونده هاReviewed by Iranvij-2 on Aug 20Rating:

  ۱۷

   

  به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار محمدرضا مقیمی گفت: مبارزه با قاچاق کالا و ارز و راه اندازی قرارگاه آن، مبارزه با سرقت، قرارگاه جهادی ارتقاء تربیت و آموزش، مبارزه با موادمخدر، امنیت اخلاقی و کاهش تصادفات از اولویت های اصلی ماموریت های نیروی انتظامی به شمار می آید.

  وی افزود: از ۶ مولفه مذکور، سه موضوع آن مستقیماً با ماموریت پلیس آگاهی در ارتباط بوده که نشانگر اهمیت این ماموریت پلیس و نیز فعالیت بیش از پیش کارکنان آن در این سه حوزه است.

  رئیس پلیس آگاهی ناجا به استان مازندران، موقعیت جغرافیایی، جمعیت شناور و نیز وقوع انواع جرایم آن اشاره کرد و گفت: مازندران در زمره ۱۴ استان هدف قرار دارد.

  سردار مقیمی تصریح کرد: برای نیل به اهداف بلند سازمانی و همچنین کاهش وقوع و افزایش کشف باید همت و تلاش بیشتری را از خود نشان داد.

  وی رویکرد اطلاعاتی و علمی مرکز تشخیص هویت پلیس آگاهی ناجا را در راستای افزایش کشف پرونده ها از برنامه های مهم این مرکز اعلام کرد و گفت: البته پلیس آگاهی استان ها، باید به لحاظ امکانات علمی و تخصصی تجهیز و تقویت شوند.

  رئیس پلیس آگاهی ناجا با تاکید بر تقویت اداره عملیات ویژه پلیس، بیان کرد: باید از ارجاع هر پرونده ای به آن خودداری شود، زیرا این اداره باید به صورت ویژه پرونده های مهم در سطح استانی و ملی پیگیری کرده و هر ماه حداقل گزارش یک پرونده استانی در زمینه رسیدگی به جرایم اقتصادی، قاچاق، سرقت و قتل را به ناجا ارسال کند.

  وی، توجه ویژه به جرم «فرار مالیاتی» را از برنامه های مهم اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی ناجا بیان کرد و افزود: تفاهمی در این راستا میان پلیس آگاهی ناجا و اداره اقتصاد و دارائی کشور، منعقد شد.

  سردار مقیمی با اشاره به اهمیت پیشرفت و تعالی سازمانی در راستای کاهش وقوع و افزایش کشف بر ضرورت ایجاد ارتباط دو سویه برون و درون سازمانی تاکید کرد و گفت: در چنین ارتباط کلیدی، تفاهم، تعامل، مشارکت و برنامه های راهبردی و هدفمند شکل گرفته و قطعاً نتایج مثبتی از آن برداشت می شود.

  رئیس پلیس آگاهی ناجا از تجهیز و راه اندازی آزمایشگاه ادله دیجیتال در برخی از استان های کشور در آینده نزدیک خبرداد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.