• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » توریسم و گردشگری » ضربه شدید حملات تروریستی به صنعت گردشگری فرانسه
  کد خبر : 1897114

  ضربه شدید حملات تروریستی به صنعت گردشگری فرانسه

  ضربه شدید حملات تروریستی به صنعت گردشگری فرانسهReviewed by Aryan♥ on Aug 20Rating: پس از حملات تروریستی مرگبار در فرانسه حالا تحلیل‌گران آمارهای را ارائه کرده‌اند که نشان از ضرر سنگین صنعت گردشگری این کشور دارد. بر اساس آمارهای جدید گرفته شده از وضعیت گردشگری فرانسه، تعداد مسافران در هتل‌ها، میهمان‌خانه‌ها در سه‌ماهه دوم سال…

  ضربه شدید حملات تروریستی به صنعت گردشگری فرانسهReviewed by Aryan♥ on Aug 20Rating:

  ۰d7c9bd4-5d8c-4876-be74-4f7c29d66a80

  پس از حملات تروریستی مرگبار در فرانسه حالا تحلیل‌گران آمارهای را ارائه کرده‌اند که نشان از ضرر سنگین صنعت گردشگری این کشور دارد.

  بر اساس آمارهای جدید گرفته شده از وضعیت گردشگری فرانسه، تعداد مسافران در هتل‌ها، میهمان‌خانه‌ها در سه‌ماهه دوم سال جاری حدود پنج درصد کاهش‌ یافته که این کاهش عمدتاً به خاطر مشکلات امنیتی بوده است.

  درواقع گردشگران خارجی در این مدت از سفر به فرانسه خودداری می‌کردند و شمار آنها از ماه آوریل تا ژوئن در قیاس با مدت مشابه سال قبل حدود ۵/ ۸ درصد کاهش یافت. رزروهای انجام شده در مناطق گردشگری نیز ۸/ ۴ درصد کمتر انجام شده است .

  هرچند رزروهای گردشگران خارجی و داخلی در سه ماهه اول سال افزایش یک درصدی را نشان می‌دهد ولی تاثیر حملات تروریستی ماه نوامبر در پاریس که ۱۳۰ کشته برجای گذاشت در سه ماهه دوم به‌سختی احساس شد و شماری از عوامل داخلی دیگر نیز بر بار مشکلات افزود.

  موسسه آمار ملی «اینسی» تاکید کرد که این افت شدید گردشگری را باید با افت سه ماهه آخر سال ۲۰۱۵ کمی پس از حملات ماه نوامبر قابل قیاس دانست .

  تنها میزبانی مسابقات فوتبال یورو ۲۰۱۶ توسط فرانسه در ماه ژوئن و اوایل ژوئیه مانع از افت بیشتر رزرو هتل‌ها شد.

  پذیرفته است .

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.