• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » آموزش و پرورش برای استخدام هیچ شماره حسابی اعلام نکرده است
  کد خبر : 1896783

  اطلاعیه آموزش و پرورش

  آموزش و پرورش برای استخدام هیچ شماره حسابی اعلام نکرده است

  آموزش و پرورش برای استخدام هیچ شماره حسابی اعلام نکرده استReviewed by Iranvij-1 on Aug 19Rating: وزارت آموزش و پرورش در اطلاعیه ای اعلام کرد برای استخدام هیچ شماره حسابی اعلام نکرده است. مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش طی اطلاعیه ای اعلامد کرد: به اطلاع می رساند هر گونه خبر…

  آموزش و پرورش برای استخدام هیچ شماره حسابی اعلام نکرده استReviewed by Iranvij-1 on Aug 19Rating:

  وزارت آموزش و پرورش در اطلاعیه ای اعلام کرد برای استخدام هیچ شماره حسابی اعلام نکرده است.

  ۷۶
  مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش طی اطلاعیه ای اعلامد کرد: به اطلاع می رساند هر گونه خبر و اطلاعیه منتشر شده در فضای مجازی با موضوع استخدام در وزارت آموزش وپرورش نادرست بوده و این وزارتخانه تاکنون هیچ اطلاعیه ای درخصوص استخدام صادر ننموده و به همین منظور شماره حسابی را برای واریز وجه اعلام نکرده است .

  بدیهی است این گونه اطلاعیه های جعلی از سوی کلاهبرداران و افراد شیاد و سودجو طراحی و اعلام هرگونه شماره حساب دراین گونه خبرها به منظور کلاهبرداری از جویندگان کار طراحی گردیده و با همین هدف درفضای مجازی منتشر می گردد.

  وزارت آموزش و پرورش به اطلاع علاقه مندان به استخدام در این وزاتخانه می رساند ، هرگونه اطلاعیه استخدام رابه صورت رسمی از طریق پایگاه اطلاع رسانی این وزارتخانه و رسانه های رسمی کشور به سمع ونظرعموم می رساند واز مخاطبان این وزارتخانه در خواست می نماید باهوشیاری فریب افراد سودجو را نخورده و از واریز هرگونه وجه به شماره حساب های اعلام شده در این قبیل اخبار پرهیز کنند.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.