• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , تئاتر و سینما , فرهنگی و هنری » مرضیه برومند اگر نبود تئاتر عروسکی دچار رکود می‌شد
  کد خبر : 1896721

  مرضیه برومند اگر نبود تئاتر عروسکی دچار رکود می‌شد

  مرضیه برومند اگر نبود تئاتر عروسکی دچار رکود می‌شدReviewed by Iranvij-2 on Aug 19Rating:   علی برنون کارگردان نمایش منتخب شانزدهمین جشنواره نمایش عروسکی در بخش صحنه‌ای با بیان اینکه در شهر تبریز هیچ اهمیتی به تئاتر نمایش عروسکی داده نمی‌شود، بیان کرد: شهر تبریز هم مانند دیگر شهرها به تئاتر عروسکی اهمیتی نمی‌دهند زیرا…

  مرضیه برومند اگر نبود تئاتر عروسکی دچار رکود می‌شدReviewed by Iranvij-2 on Aug 19Rating:

  ۱۳۹

   

  علی برنون کارگردان نمایش منتخب شانزدهمین جشنواره نمایش عروسکی در بخش صحنه‌ای با بیان اینکه در شهر تبریز هیچ اهمیتی به تئاتر نمایش عروسکی داده نمی‌شود، بیان کرد: شهر تبریز هم مانند دیگر شهرها به تئاتر عروسکی اهمیتی نمی‌دهند زیرا آن را پوچ تلقی می‌کنند اما در شهر ما این نادیده گرفتن بیشتر است.

  وی در خصوص انتخاب مرضیه برومند به عنوان دبیر جشنواره بیان کرد: از زمانی که مرضیه برومند بعنوان دبیر در این جشنواره حاضر شدند کیفیت آثار بالا رفته و میتوان به جرات گفت اگر نبود تئاتر عروسکی دچار رکود می‌شد.

  برنون در خصوص نمایش خود با عنوان «ویزویزی و قیرمیزی» بیان کرد: این نمایش از افسانه‌های آذربایجان الهام گرفته شده است که زنبور داستان بخاطر هم شکل نبودنش با دیگران ترد می‌شود.

  وی در واقع می‌خواستم کاراکتر تازه‌ای را از دنیای حشرات با اسم جدید خلق کنم تا دنیای فانتزی آن بیشتر به چشم بخورد به همین منظور سراغ این نمایشنامه و کاراکتر مگس رفتم.

  این کارگردان با بیان اینکه نمایش در کنار فضای شاد خود پیامی برای بچه‌ها دارد، مطرح کرد: مضمون این داستان مبارزه با نژادپرستی و همدلی و همزبانی است تا مانند مگس داستان با دوستان خود برخورد نکنند زیراکه همه انسانیم.

  گفتنی است؛ شانزدهمین جشنواره نمایش عروسکی از اول تا هفتم شهریور ماه در تهران برگزار می‌شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.