• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » رایگان شدن هزینه انشعابات برای ۵ هزار واحد مسکونی در بافت فرسوده
  کد خبر : 1896253

  رایگان شدن هزینه انشعابات برای ۵ هزار واحد مسکونی در بافت فرسوده

  رایگان شدن هزینه انشعابات برای ۵ هزار واحد مسکونی در بافت فرسودهReviewed by Iranvij-1 on Aug 18Rating: مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران گفت: امسال رایگان شدن هزینه انشعابات آب، برق و گاز برای۵ هزار واحد مسکونی در بافت فرسوده در دستور کار است. عبادالله فتح اللهی مدیر عامل سازمان نوسازی شهر تهران  بیان کرد: شهرداری…

  رایگان شدن هزینه انشعابات برای ۵ هزار واحد مسکونی در بافت فرسودهReviewed by Iranvij-1 on Aug 18Rating:

  مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران گفت: امسال رایگان شدن هزینه انشعابات آب، برق و گاز برای۵ هزار واحد مسکونی در بافت فرسوده در دستور کار است.
  عبادالله فتح اللهی مدیر عامل سازمان نوسازی شهر تهران  بیان کرد: شهرداری تهران در نظر دارد دستگاه های اجرایی را به منظور متمرکز نمودن خدمات خود در محلات هدف در بافت های فرسوده حمایت کند، همچنین رایگان شدن هزینه های انشعابات آب، برق و گاز برای۵ هزار واحد مسکونی بافت فرسوده در دستور کار ما در سال ۹۵ قرار دارد.

  ۱۳

  وی اضافه کرد: مالکان پلاک های ریزدانه زیر۱۰۰ مترمربع که در طرح تجمیع، مساحت قطعات خود را به استانداردهای طرح جامع و تفصیلی یعنی به۱۰۰ تا ۱۵۰ متر برسانند، واجد شرایط دریافت برای وام کامل ۲۰ میلیون تومانی هستند.

  فتح اللهی تاکید کرد: اعطای وام ۵۰ میلیونی ساخت و ۲۰ میلیون تومانی دولت و شهرداری، ودیعه مسکن برای هر واحد مسکونی، واگذاری تراکم۱۸۰ درصد در بافت فرسوده، صفر کردن هزینه عوارض متفرقه و بخشودگی جرائم، ارائه رایگان خدمات در دفاتر نوسازی، اعطای۱۰ میلیون تومان کمک بلاعوض به منظور طراحی نما و رایگان کردن هزینه انشعابات از جمله تسهیلات ارائه شده به مالکان بافت های فرسوده و سرمایه گذاران بخش خصوصی برای تشویق به نوسازی املاک خود است.

  وی در ادامه در خصوص رفع موانع نوسازی در بافت های فرسوده منطقه۱۵ تصریح کرد: با همکاری شهرداری تهران و سازمان نوسازی در مدت۷ تا ۸ سال در برخی محلات منطقه۱۵ که بیشترین فراوانی بافت فرسوده را دارند، از جمله محلات اتابک و مینابی، جدا از بودجه شهرداری منطقه حدود ۱۰۰۰ میلیارد تومان برای نوسازی این بافت ها سرمایه گذاری شده است.

  مدیر عامل سازمان نوسازی در پایان افزود: عدم جابه جایی تیرهای برق پس از ساماندهی کوچه ها یکی از مشکلات ساکنین این منطقه به شمار می رود که ساماندهی این مشکلات، جبران کسری خدمات و زیرساخت ها در اولویت تدوین برنامه های اجرایی از سوی دستگاه های مربوطه برای رفع این معضلات و در نتیجه تسریع در امر نوسازی است.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.