• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , المپیک 2016 , ورزشی » واکنش پرویز پرستویی به حذف بهداد سلیمی از المپیک ۲۰۱۶
  کد خبر : 1896202

  واکنش پرویز پرستویی به حذف بهداد سلیمی از المپیک ۲۰۱۶

  واکنش پرویز پرستویی به حذف بهداد سلیمی از المپیک ۲۰۱۶Reviewed by Iranvij-2 on Aug 18Rating: پرویز پرستویی بازیگر نام آشنای سینمای ایران در واکنش به حذف بهداد سلیمی از المپیک ۲۰۱۶ متنی را در اینستاگرامش منتشر کرد. واکنش پرویز پرستویی به حذف بهداد سلیمی: مرد سال سینمای ایران در صفحه شخصی اش نوشت: بهداد جان…

  واکنش پرویز پرستویی به حذف بهداد سلیمی از المپیک ۲۰۱۶Reviewed by Iranvij-2 on Aug 18Rating:

  ۲۱۷

  پرویز پرستویی بازیگر نام آشنای سینمای ایران در واکنش به حذف بهداد سلیمی از المپیک ۲۰۱۶ متنی را در اینستاگرامش منتشر کرد.

  واکنش پرویز پرستویی به حذف بهداد سلیمی:

  مرد سال سینمای ایران در صفحه شخصی اش نوشت: بهداد جان مى دانم چه زجرهایى کشیدى، به خوبى در حافظه ام نقش بسته است آنهمه درد کشیدن ها و فریادهایت.

  با عصا مى آمدى. با درد و فریاد اما امید. تخت به تخت هم شاهد بودم تحمل مى کردى تا امروز را بار دیگر معنا کنى و پولاد سخت و سرد را شرمنده غیرتت. آن روزها در کلینیک فیزیوتراپى دکتر نوروزى زانوى جراحى شده ات را محکوم به غیرت کرده بودى تا همت کند و بار دیگر پرصلابت کیلو کیلو کوه را بر دستانت بالاى سر ببرى.

  شصت و چهار جلسه شاهد بودم چه مرامت ها کشیدى تا به امروز برسى. پهلوانى کردى قهرمان و دم نزدى. حال بار دیگر با آن همه پولاد سخت که مغلوب غیرتت شد بر دوش هموطنانى قرار دارى که عشق به تو را خوب بلدند نجوا و تفسیر کنند.

  شیر مادر حلالت پهلوان که دلها را با جنگیدن شاد کردى و لبخند را با غیرت هدیه. درود به شرافت دکتر سهراب کیهانى که علمش را به کار بست تا تیغ جراحى اش یکبار دیگر باعث شود در آوردگاه المپیک، ایرانى غرورش را با تو معنا کند.

  درود به شرافت دکتر نوروزى که ماهها برایت عشق گذاشت و خانم محمدى که تلاش کرد خم به ابرویت نیاید. بهداد عزیزم پرواز با پرواز شروع نمى شود؛ به تاملى به ایستادنى و به سکوتى و به اراده اى در پس سختى ها… و تو پهلوان سر به زیر ایران خوب راه و رسم پرواز را آموخته اى.

  پرواز و بزرگى دوباره ات به تو و همسرت و خانواده ات و دکتر کیهانى و دکتر نوروزى و خانم محمدى و همت و غیرت و تلاشت مبارک و خوش.

  ۲۱۸

  عکس واکنش پرویز پرستویی به حذف بهداد سلیمی

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.