• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , المپیک 2016 , ورزشی » قلعه‌نویی: خودم مقصر هستم/ در تهران فقط برایم هتل گرفتند!
  کد خبر : 1896091

  قلعه‌نویی: خودم مقصر هستم/ در تهران فقط برایم هتل گرفتند!

  قلعه‌نویی: خودم مقصر هستم/ در تهران فقط برایم هتل گرفتند!Reviewed by Iranvij-2 on Aug 17Rating:   نماینده پرتاب چکش کشورمان در المپیک ریو گفت: در وهله اول می‌گویم خودم مقصر هستم، چون ورزشکار مسئول نتیجه‌اش است. به گزارش ایران ویج، پژمان قلعه‌نویی اظهار داشت: رکوردم بیش از ٧٧ متر است و اگر رکورد خودم را…

  قلعه‌نویی: خودم مقصر هستم/ در تهران فقط برایم هتل گرفتند!Reviewed by Iranvij-2 on Aug 17Rating:

  ۱۶۸

   

  نماینده پرتاب چکش کشورمان در المپیک ریو گفت: در وهله اول می‌گویم خودم مقصر هستم، چون ورزشکار مسئول نتیجه‌اش است.
  به گزارش ایران ویج، پژمان قلعه‌نویی اظهار داشت: رکوردم بیش از ٧٧ متر است و اگر رکورد خودم را می‌زدم به فینال می‌رفتم، اما نتوانستم کاری انجام دهم. نمی‌دانم دقیقاً دلیل این اتفاق چه بود. در وهله اول می‌گویم خودم مقصر هستم، چون ورزشکار مسئول نتیجه‌اش است.

  وی ادامه داد: مواردی هم در دوران آماده‌سازی‌ام اتفاق افتاده که نمی‌توان تاثیرشان را نادیده گرفت. بعد از اینکه سهمیه گرفتم، تمام برنامه‌هایم بهم ریخت. من از فدراسیون خواستم که اجازه بدهند در گلستان تمرین کنم، اما به من گفتند باید به تهران بیایم. در حالیکه مربی‌ام در گلستان بود و با او رکوردهای خوبی زده بودم، اما فدراسیون موافقت نکرد و مجبور شدم به تهران بیایم.

  نماینده پرتاب چکش المپیکی ایران خاطرنشان کرد: در تهران هم کار خاصی نکردند. فقط برایم هتل گرفتند که استراحت و شام و ناهارم آنجا باشد، اما اینکه چطور تمرین کنم یا مربی‌ام که باشد، چیزی نگفتند. تنها تمرین کردم و به نظرم رکورد امروزم، نتیجه همین شرایط است.

  قلعه‌نویی در ارتباط با اینکه شرایط مسابقه چقدر در نتیجه‌‌اش تاثیر داشته، گفت: شرایط مسابقه خیلی خوب بود. همه می‌گفتند، جو المپیک استرس‌زا است، اما برای من این حالت پیش نیامد چرا که ذره‌ای استرس نداشتم و خیلی راحت مسابقه دادم.

  او درباره پرتاب سومش و اینکه چه اتفاقی افتاد، ادامه داد: من همیشه پرتاب سوم، بهترین پرتابم می‌شد، اما اینجا موقع پرتاب سوم کمربندم باز شد و نتوانستم پرتابم را کامل انجام دهم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.