• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , فرهنگی و هنری » سازندگان سریال آشنایی با مادر بزودی برمی گردند!
  کد خبر : 1895809

  سازندگان سریال آشنایی با مادر بزودی برمی گردند!

  سازندگان سریال آشنایی با مادر بزودی برمی گردند!Reviewed by Iranvij-2 on Aug 17Rating:   سازندگان سریال موفق آشنایی با مادر بزودی یک سریال کمدی دیگر را خواهند ساخت. سریال جدید سازندگان آشنایی با مادر شبکه CBS قصد دارد همکاری خود را با کارتر بیز و کریگ توماس، سازندگان سریال بسیار موفق «آشنایی با مادر» (به…

  سازندگان سریال آشنایی با مادر بزودی برمی گردند!Reviewed by Iranvij-2 on Aug 17Rating:

  ۱۱۸

   

  سازندگان سریال موفق آشنایی با مادر بزودی یک سریال کمدی دیگر را خواهند ساخت.

  سریال جدید سازندگان آشنایی با مادر

  شبکه CBS قصد دارد همکاری خود را با کارتر بیز و کریگ توماس، سازندگان سریال بسیار موفق «آشنایی با مادر» (به انگلیسی: How I Met Your Mother ) ادامه دهد. آن طور که ورایتی گزارش داده، شبکه مقدمات تولید پایلت یک سریال کمدی تازه را فراهم کرده است.

  این پروژه فعلا بدون نام داستان ایزی و کریس را روایت می‌کند، یک زوج بیست و چند ساله که باید خود را با دردسرهای بزرگ کردن دختر نوزاد و خانواده‌های پر سروصدایشان وفق دهند. یکی از خانواده ها پورتوریکویی است و خانواده دیگر، ایتالیایی.
  کریس دیستفانو در راه اندازی این پروژه نقش زیادی داشته است، کسی که در پروسه نوشتن پایلوت هم با بیز و توماس همکاری میکند. هر سه آن ها در این سریال به عنوان تهیه کننده اجرایی حضور خواهند داشت، برایان باکرث هم همچون دیگر کارهای بیز و توماس به عنوان مجری توسعه در کنار آن ها خواهد بود.

  ایده اصلی به زمان همکاری بین بیز و توماس و SONY Television برمی‌گردد، تابستان گذشته این زوج بعد از درگیری های فراوانی که بین استودیوهای مختلف برای تصاحب آن ها سر گرفت، در نهایت قراردادی سه ساله با سونی امضا کردند.
  بیز و توماس در ۲۰۰۵ سریال «آشنایی با مادر» را خلق کردند، سریالی که تا سال ۲۰۱۴ ادامه پیدا کرد و به یکی از موفق سریال های کمدی تاریخ تبدیل شد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.