• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سینما و تئاتر , فرهنگی و هنری » کارگردان کشورمان: شرایط روحی ام خوب نیست!!
  کد خبر : 1895783

  کارگردان کشورمان: شرایط روحی ام خوب نیست!!

  کارگردان کشورمان: شرایط روحی ام خوب نیست!!Reviewed by Iranvij-2 on Aug 17Rating: محمدحسین لطیفی کارگردان کشورمان گفت شرایط روحی اش خوب نیست و نمی تواند فیلم بسازد با اینکه مریض فیلم ساختن است! از محمدحسین لطیفی چه خبر؟ محمدحسین لطیفی، کارگردان سینما، در گفتگویی در خصوص ساختن کاری جدید، گفت: الان خودم هم نمی دانم…

  کارگردان کشورمان: شرایط روحی ام خوب نیست!!Reviewed by Iranvij-2 on Aug 17Rating:

  ۱۱۵

  محمدحسین لطیفی کارگردان کشورمان گفت شرایط روحی اش خوب نیست و نمی تواند فیلم بسازد با اینکه مریض فیلم ساختن است!

  از محمدحسین لطیفی چه خبر؟

  محمدحسین لطیفی، کارگردان سینما، در گفتگویی در خصوص ساختن کاری جدید، گفت: الان خودم هم نمی دانم که می خواهم کاری جدید را شروع کنم یا نه؛ چون در شرایط روحی خوبی نیستم که کار کنم. اگر حالم خوب شود، امکان دارد که کاری را بسازم، اما فعلا علاقه ای به کارکردن ندارم.
  وی تصریح کرد: من مریض فیلم ساختن هستم و کارگردانی را رها نخواهم کرد ولی الان قصد ساختن فیلمی را ندارم.

  کارگردان « تنهایی لیلا» درباره اینکه سینما و ادبیات تا چه حد قابلیت کمک به یکدیگر را دارند، گفت: ساختن فیلم‌های اقتباسی بیشتر به سینما کمک می‌کند؛ چون یکی از مشکلات این روزهای ما جدی تلقی نکردن ساخت کارهای اقتباسی است. در صورتی که با اقتباس به اثرمان قوام می‌بخشیم.
  وی ادامه داد: وقتی داستانی از زمان و فضای درست برخوردار باشد و ما بخواهیم از روی آن فیلم بسازیم، قطع به یقین موفق‌تر از زمانی هستیم که سریالی را خود بنویسم و ساختش را شروع کنیم.

  کارگردان سریال «وفا»، اظهار داشت: با این شرایط نویسنده‌ها نیز در دراز مدت چون حس می‌کنند، کارهایشان به صورت تصویر در می‌آید، رقابت بینشان شکل می‌گیرد و بدین گونه به ادبیات نیز کمک می شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.