• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , حوادث » از قتل همسرم پشیمان نیستم
  کد خبر : 1895724

  مرد افغانی که زن ایرانی اش را کشت دردادگاه عنوان کرد

  از قتل همسرم پشیمان نیستم

  از قتل همسرم پشیمان نیستمReviewed by Iranvij-1 on Aug 17Rating: مرد افغان که از دو سال قبل به اتهام قتل همسر ایرانی‌اش در بازداشت به سر می‌برد، روز گذشته در جلسه محاکمه گفت از کاری که کرده پشیمان نیست. تیرماه سال ۹۲ بود که مأموران پلیس از قتل زنی جوان در یکی از محله‌های تهرانسر…

  از قتل همسرم پشیمان نیستمReviewed by Iranvij-1 on Aug 17Rating:

  مرد افغان که از دو سال قبل به اتهام قتل همسر ایرانی‌اش در بازداشت به سر می‌برد، روز گذشته در جلسه محاکمه گفت از کاری که کرده پشیمان نیست.

  ۱۹

  تیرماه سال ۹۲ بود که مأموران پلیس از قتل زنی جوان در یکی از محله‌های تهرانسر با خبر و در محل حاضر شدند. جسد متعلق به زنی ۳۴ ساله به نام مریم بود که با فشار بر عناصر حیاتی گردن به کام مرگ رفته بود. یکی از همسایه‌ها که پلیس را از ماجرا با خبر کرده بود، گفت: مریم و شوهر افغانی‌اش از مدتی قبل در این خانه اجاره‌ای زندگی می‌کنند. آن‌ها معمولاً با هم مشاجره می‌کردند و ساعتی قبل هم صدای دعوای آن‌ها را شنیدم. لحظاتی قبل متوجه شدم که در خانه‌شان باز است. ابتدا در زدم اما وقتی جوابی نیامد احتمال دادم که اتفاق ناگواری افتاده باشد به خاطر همین وارد شدم. آنجا بود که جسد مریم را دیدم و به پلیس خبر دادم.
  بعد از انتقال جسد به پزشکی قانونی، نصیر، شوهر مریم به عنوان مظنون تحت تعقیب پلیس قرار گرفت و ساعتی بعد در محل کارش دستگیر شد. او در اولین بازجویی‌ها به جرمش اقرار کرد و گفت به خاطر بدگمانی به همسرش مرتکب قتل شده است.
  نصیر روز گذشته از زندان به شعبه دوم دادگاه کیفری شماره یک استان تهران منتقل شد. بعد از اینکه نماینده دادستان تهران او را گناهکار دانست، مادر مقتول هم برای وی درخواست قصاص کرد و گفت حاضر به گذشت نیست. او گفت مدتی قبل از حادثه بود که دخترم در حالی که کودکی ۱۰ ساله داشت از شوهرش طلاق گرفت و همراه ما زندگی می‌کرد. او سرپرستی دخترش را هم به شوهرش سپرده بود تا اینکه گفت می‌خواهد صیغه مردی افغان به نام نصیر شود. ما با درخواست او مخالفت کردیم، اما او به حرف ما توجه نکرد و وارد زندگی نصیر شد تا اینکه به دست او کشته شد.
  سپس قاتل ۳۶ ساله در جایگاه قرار گرفت و اتهامش را قبول کرد. او گفت چند سال قبل با مجوز قانونی برای کار وارد ایران شدم. وضع مالی خوبی داشتم تا اینکه صاحبکارم مژگان را به من معرفی کرد. بعد از آشنایی با مژگان به او پیشنهاد ازدواج دادم و او را صیغه کردم. بعد هم خانه‌ای اجاره کردم و مشغول زندگی شدیم. مدتی از زندگی مشترک ما نگذشته بود که من به رفتار او مشکوک شدم. احتمال دادم که با افراد غریبه رفت و آمد دارد. چند بار در این باره به او هشدار دادم، اما گفت که من دچار توهم شده‌ام.
  متهم در شرح حادثه هم گفت: آن روز کمی زودتر از همیشه به خانه برگشتم. وقتی رسیدم در خانه کمی باز بود. احتمال دادم که کسی به خانه رفت و آمد داشته است به خاطر همین سراغ مژگان رفتم و از او توضیح خواستم. همسرم به من فحاشی کرد. من هم عصبانی شدم و او را خفه کردم. بعد هم راهی کارگاه شدم و مشغول کار بودم تا اینکه مأموران به سراغم آمدند و من را دستگیر کردند. متهم گفت من از قتل همسرم پشیمان نیستم؛ چراکه او مستحق مرگ بود.هیئت قضایی بعد از شنیدن آخرین دفاع متهم وارد شور شدند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.