• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , حوادث » سوءاستفاده یک مؤسسه از حساب کاربری کنکوری‌ها
  کد خبر : 1895715

  سوءاستفاده یک مؤسسه از حساب کاربری کنکوری‌ها

  سوءاستفاده یک مؤسسه از حساب کاربری کنکوری‌هاReviewed by Iranvij-1 on Aug 17Rating: رئیس پلیس فتا استان خراسان رضوی از شناسایی عامل دسترسی غیرمجاز به اطلاعات برخی ثبت‌نام کنندگان کنکور کارشناسی ارشد خبر داد. رئیس پلیس فتا استان خراسان رضوی در تشریح خبر گفت: در پی شکایت مشابه ۱۰ نفر از داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد مبنی…

  سوءاستفاده یک مؤسسه از حساب کاربری کنکوری‌هاReviewed by Iranvij-1 on Aug 17Rating:

  رئیس پلیس فتا استان خراسان رضوی از شناسایی عامل دسترسی غیرمجاز به اطلاعات برخی ثبت‌نام کنندگان کنکور کارشناسی ارشد خبر داد.

  ۱۶

  رئیس پلیس فتا استان خراسان رضوی در تشریح خبر گفت: در پی شکایت مشابه ۱۰ نفر از داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد مبنی بر دسترسی غیرمجاز به حساب کاربری‌شان و مسدود شدن حساب کاربری آنان با توجه به نزدیکی موعد اعلام نتایج کنکور تیمی از کارشناسان پلیس فتا برای بررسی موضوع وارد عمل شدند.
  سرهنگ جواد جهانشیری افزود: کارشناسان پلیس فتا پس از بررسی دقیق اظهارات شاکیان پرونده با یک سری تحقیقات فنی در فضای سایبر یکی از مؤسسات آمادگی کنکور را در شهر مشهد را که در رابطه با مسدود شدن حساب کاربری دست داشت را شناسایی کردند.
  وی تصریح کرد: نماینده حقوقی مؤسسه به پلیس فتا احضار که در تحقیقات به عمل آمده در مواجهه با مستندات کشف شده به تخلف این مؤسسه مبنی بر ورود به حساب کاربری داوطلبان شرکت‌کننده در آزمون کارشناسی ارشد اعتراف کرد.
  سرهنگ جهانشیری اظهار داشت: در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد که شاکیان پرونده در کلاس‌های آمادگی مؤسسه شرکت و با توجه به قراردادی که مؤسسه با داوطلب و سازمان سنجش داشتند حساب کاربری آنها را به صورت محدود دسترسی داشته و به حساب کاربری داوطلبان وارد شدند و دسترسی خود داوطلب قطع شده است.
  رئیس پلیس فتا خراسان رضوی با اشاره به معرفی نماینده حقوقی مؤسسه به دادسرا خاطرنشان کرد: طبق ماده ۱۰ قانون جرایم رایانه‌ای هر فردی به طور غیرمجاز با انجام اعمالی مانع دسترسی اشخاص مجاز به داده‌ها یا سیستم‌های رایانه‌ای یا مخابراتی شود به مجازات محکوم می‌شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.