• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » اجرای حکم تخلیه ۶ مدرسه منطقه ۱۸ فعلاً متوقف شد
  کد خبر : 1895682

  مدیرکل دفتر حقوقی وزارت آموزش و پرورش

  اجرای حکم تخلیه ۶ مدرسه منطقه ۱۸ فعلاً متوقف شد

  اجرای حکم تخلیه ۶ مدرسه منطقه ۱۸ فعلاً متوقف شدReviewed by Iranvij-1 on Aug 17Rating: مدیرکل دفتر حقوقی، املاک و حمایت قضایی از کارکنان وزارت آموزش و پرورش گفت: اجرای حکم مربوط به تخلیه ۶ مدرسه منطقه ۱۸ تهران که از سوی مالک آن مطرح شده بود، فعلاً متوقف شد. فریدون واسعی مدیرکل دفتر حقوقی،…

  اجرای حکم تخلیه ۶ مدرسه منطقه ۱۸ فعلاً متوقف شدReviewed by Iranvij-1 on Aug 17Rating:

  مدیرکل دفتر حقوقی، املاک و حمایت قضایی از کارکنان وزارت آموزش و پرورش گفت: اجرای حکم مربوط به تخلیه ۶ مدرسه منطقه ۱۸ تهران که از سوی مالک آن مطرح شده بود، فعلاً متوقف شد.

  ۹
  فریدون واسعی مدیرکل دفتر حقوقی، املاک و حمایت قضایی از کارکنان وزارت آموزش و پرورش در خصوص ۶ مدرسه‌ در منطقه ۱۸ تهران که قرار است با حکم دادگاه تخلیه شود، اظهار داشت: با اختیاراتی که از سال ۱۳۸۰ به ادارات کل داده شد، شکایات از طریق این ادارات پیگیری می‌شود.

  واسعی با اشاره به مشکلاتی که برای ۶ مدرسه در منطقه ۱۸ تهران به وجود آمده است، خاطرنشان کرد: تمامی این مدارس در یک زمین واقع شده و کاربری آموزشی هم دارد.

  وی افزود: در زمانی که قانون برنامه اول نوشته شد، وزارت مسکن مطابق تبصره ۱۰ این قانون موظف شد تا این زمین‌ها را از مالکان خریداری و در اختیار آموزش و پرورش قرار دهد.

  مدیرکل دفتر حقوقی، املاک و حمایت قضایی از کارکنان وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه علاقه‌مند هستیم تا با مالکان این مدارس توافق کنیم، گفت: تا الان با مالک یا وکیل مالکان این توافق انجام نشده است اما فعلاً اجرای رأی در خصوص این مدارس متوقف شد.

  واسعی با تأکید بر اینکه این مدارس اکنون باز هستند و مشکل خاصی وجود ندارد، تصریح کرد: برای دانش‌آموزان و اولیای آنها به طور قطع مشکلی ایجاد نخواهد شد و قطعاً دانش‌آموزان این مدارس اول مهر در مدارس به تحصیل خود ادامه خواهند داد.

  وی در پایان گفت: جای نگرانی در خصوص این ۶ مدرسه منطقه ۱۸ نیست و کار را برای رسیدن به نتیجه مطلوب آغاز کردیم.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.