• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » واریز مابه‌التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی در ۲۸ و ۳۰ مرداد
  کد خبر : 1895672

  مشاور مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی خبر داد:

  واریز مابه‌التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی در ۲۸ و ۳۰ مرداد

  واریز مابه‌التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی در ۲۸ و ۳۰ مردادReviewed by Iranvij-1 on Aug 17Rating: مشاور مدیرعامل و مدیرکل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی گفت: مابه‌التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان در فروردین و اردیبهشت‌ماه در روزهای پنج‌شنبه ۲۸ مرداد و شنبه ۳۰ مرداد به حساب‌شان واریز می‌شود. «امیرعباس تقی‌پور» در پاسخ به پرسشی مبنی…

  واریز مابه‌التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی در ۲۸ و ۳۰ مردادReviewed by Iranvij-1 on Aug 17Rating:

  مشاور مدیرعامل و مدیرکل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی گفت: مابه‌التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان در فروردین و اردیبهشت‌ماه در روزهای پنج‌شنبه ۲۸ مرداد و شنبه ۳۰ مرداد به حساب‌شان واریز می‌شود.

  ۵
  «امیرعباس تقی‌پور» در پاسخ به پرسشی مبنی بر این که آیا مابه‌التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان در ماه‌های فروردین‌ و اردیبهشت فردا به حساب‌شان واریز می‌شود، گفت: براساس وعده‌ای که داده شده تا پایان مرداد مابه‌التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان مربوط به ماه‌های فروردین و اردیبهشت به حساب‌شان واریز می‌شود.

  وی با اشاره به اینکه ۷۰۰ میلیارد تومان میزان مابه‌التفاوت افزایش حقوق در این ۲ ماه است، گفت: در روزهای پنج‌شنبه ۲۸ مرداد و شنبه ۳۰ مرداد مابه‌التفاوت افزایش حقوق به حساب بازنشستگان تأمین اجتماعی واریز می‌شود.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، سازمان تأمین اجتماعی ۲میلیون و ۷۰۰ هزار بازنشسته دارد که علت پرداخت نشدن مابه‌التفاوت افزایش حقوق فروردین و اردیبهشت در ۲۷ مرداد به دلیل همزمانی با پرداخت یارانه‌ها بوده است.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.