• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , المپیک 2016 , ورزشی » بنا:‌ قاسم غیرت کرد تا بیشتر شرمنده مردم نشویم
  کد خبر : 1895621

  بنا:‌ قاسم غیرت کرد تا بیشتر شرمنده مردم نشویم

  بنا:‌ قاسم غیرت کرد تا بیشتر شرمنده مردم نشویمReviewed by Iranvij-2 on Aug 17Rating:   سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: قاسم غیرت کرد تا بیشتر از این سرمنده مردم نشویم چون فکرمان بیستر از ۲ مدال بود، اما شرمنده مردم شدم. به گزارش ایران ویج، محمد بنا پس از کسب مدال برنز قاسم رضایی…

  بنا:‌ قاسم غیرت کرد تا بیشتر شرمنده مردم نشویمReviewed by Iranvij-2 on Aug 17Rating:

  ۱۰۲

   

  سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: قاسم غیرت کرد تا بیشتر از این سرمنده مردم نشویم چون فکرمان بیستر از ۲ مدال بود، اما شرمنده مردم شدم.
  به گزارش ایران ویج، محمد بنا پس از کسب مدال برنز قاسم رضایی گفت: این مدال تحفه درویشی بود برای مردم. قاسم غیرت کرد بیشتر از این شرمنده مردم نشویم. فکرمان بیشتر از ۲ مدال بود، اما شرمنده مردم شدم.

  وی ادامه داد: با این حال دو برنز را به مردم خوب کشورم تقدیم می‌کنم. الان هر چیزی درباره مسابقات، شرایط و داوری بگویم ممکن است به عنوان بهانه تلقی شود. لندن برای من شیرین تمام شد و ریو بسیار تلخ؛ اگر چه همین ۲ مدال برنز برای کشتی فرنگی ایران بسیار خوب است، اما به هر حال من شرمنده‌ام.

  سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی درباره اینکه اشک‌های او مردم را ناراحت کرده گفت: کشتی فرنگی مثل بچه من است. در لندن من به همراه تعدادی مربی زحمتکش نتیجه گرفتیم الان هم بعضی‌ها ممکن است به من بگویند بعد از آن موفقیت چه تاجی به سرت زدند. من دنبال تاج و آقای خاص شدن نبودم، من عاشق کشتی فرنگی هستم و این بچه‌ها مثل بچه‌های خودم هستند و با هر باختشان انگار که یک تکه از گوشت مرا می‌کَنند.

  بنا که با بغض صحبت می‌کرد افزود: مردم ایران خیلی درد و مشکل دارند و با موفقیت ورزشکاران از ته دل شاد می‌شوند. ناراحتم که نتوانستم مردم را بیشتر خوشحال کنم.

  سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی درباره اینکه در آینده فرصت برای جبران هست عنوان کرد: هیچ کس از آینده خبر ندارد. در طول سال‌هایی که بنا بود همه تلاشش را کرد که تیم ملی موفق شود. الان هم اگر مسئولیتی بر دوشم گذاشته شود باز هم با تمام توان تلاشم را می‌کنم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.