• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , المپیک 2016 , ورزشی » فینالیست‌های اوزان ۶۶ و ۹۸ کیلوگرم کشتی فرنگی مشخص شدند
  کد خبر : 1895522

  فینالیست‌های اوزان ۶۶ و ۹۸ کیلوگرم کشتی فرنگی مشخص شدند

  فینالیست‌های اوزان ۶۶ و ۹۸ کیلوگرم کشتی فرنگی مشخص شدندReviewed by Iranvij-2 on Aug 16Rating:   نفرات راه یافته به فینال اوزان ۶۶ و ۹۸ کیلوگرم رقابت‌های کشتی فرنگی بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو مشخص شدند. به گزارش ایران ویج، در پایان مسابقات مرحله مقدماتی رقابت‌های اوزان ۶۶ و ۹۸ کیلوگرم کشتی فرنگی بازی‌های المپیک ۲۰۱۶…

  فینالیست‌های اوزان ۶۶ و ۹۸ کیلوگرم کشتی فرنگی مشخص شدندReviewed by Iranvij-2 on Aug 16Rating:

  ۶۴

   

  نفرات راه یافته به فینال اوزان ۶۶ و ۹۸ کیلوگرم رقابت‌های کشتی فرنگی بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو مشخص شدند.
  به گزارش ایران ویج، در پایان مسابقات مرحله مقدماتی رقابت‌های اوزان ۶۶ و ۹۸ کیلوگرم کشتی فرنگی بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو نفرات راه یافته به دیدار پایانی این اوزان مشخص شدند.

  در وزن ۶۶ کیلوگرم داوور استفانک از صربستان در نیمه‌نهایی با نتیجه ۸ بر صفر از سد شماگی بولکوادزه از گرجستان گذشت تا هم خودش فینالیست شود و هم امید نوروزی را از گردونه مسابقات حذف کرده باشد.

  در دیگر دیدار نیمه‌نهایی این وزن میگران آرتونیان که پیش از این ریو هانسو، قهرمان کره‌ای جهان را شکست داده بود با نتیجه ۴ بر یک رسول چونایف آذربایجانی را مغلوب کرد تا حریف استفانک در فینال شود. با توجه به عدم حضور چونایف در فینال اسلام‌بک، آلبی‌یف، قهرمان المپیک پکن از روسیه که پیش از این مغلوب چونایف شده بود از گردونه رقابت‌ها کنار رفت.

  در وزن ۹۸ کیلوگرم نیز آرتور آلکسانیان در دیدار نیمه‌نهایی با اقتدار و با نتیجه ۸ بر صفر چنگ ایلدیم از ترکیه را شکست داد. ایلدیم در مرحله قبل اسلام ماگومدوف از روسیه را مغلوب کرده بود تا با شکست او؛ نماینده روسیه نیز حذف شود.

  در دیگر دیدار نیمه‌نهایی این وزن یاسمانی کابررا از کوبا که در مرحله قبل قاسم رضایی را شکست داده بود با نتیجه ۲ بر صفر از سد استفان شوئن از سوئد گذشت و حریف آلکسانیان در فینال شد تا قاسم رضایی هم شانس مبارزه در گروه بازنده‌ها و تلاش برای کسب مدال برنز را پیدا کند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.