• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , المپیک 2016 , ورزشی » زمان صدور رای نهایی CAS درباره سرنوشت پارالمپیک روسیه به تاخیر افتاد
  کد خبر : 1895473

  زمان صدور رای نهایی CAS درباره سرنوشت پارالمپیک روسیه به تاخیر افتاد

  زمان صدور رای نهایی CAS درباره سرنوشت پارالمپیک روسیه به تاخیر افتادReviewed by Iranvij-2 on Aug 16Rating:   دادگاه بین الملل ورزش رای نهایی خود را درباره درخواست تجدید نظر محرومیت تیم پارالمپیک روسیه با یک روز تاخیر صادر می‌کند. به گزارش ایران ویج، دادگاه بین الملل ورزش(CAS) قرار بود رای نهایی خود را به…

  زمان صدور رای نهایی CAS درباره سرنوشت پارالمپیک روسیه به تاخیر افتادReviewed by Iranvij-2 on Aug 16Rating:

  ۵۲

   

  دادگاه بین الملل ورزش رای نهایی خود را درباره درخواست تجدید نظر محرومیت تیم پارالمپیک روسیه با یک روز تاخیر صادر می‌کند.
  به گزارش ایران ویج، دادگاه بین الملل ورزش(CAS) قرار بود رای نهایی خود را به درخواست تجدید نظر درباره محرومیت تیم‌ملی پارالمپیک روسیه در تاریخ ۳۱ مرداد صادر کند اما این زمان تغییر کرد.

  نائب رئیس کمیته پارالمپیک روسیه در مصاحبه با سایت ورزش روسیه تاکید کرد که آنها درخواست تجدید نظر درباره محرومیت تیم‌ملی پارالمپیک روسیه را به دادگاه بین الملل ورزش ارائه دادند و CAS قرار بود در تاریخ ۳۱ مرداد در جلسه‌ای که در ریو دوژانیرو برگزار می‌کند، صادر خواهد کند اما این رای با یک روز تاخیر در تاریخ ۱ شهریور صادر خواهد شد.

  کمیته جهانی پارالمپیک هفته گذشته تیم پارالمپیک روسیه را به خاطر دوپینگ سازمان یافته از حضور در رقابت‌های پارلمپیک ریو ۲۰۱۶ محروم کرد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.