• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , توریسم و گردشگری , مناطق دیدنی جهان » منطقه ای سرسبز در دل کویر داغ
  کد خبر : 1895268

  منطقه ای سرسبز در دل کویر داغ

  منطقه ای سرسبز در دل کویر داغReviewed by Iranvij-1 on Aug 16Rating: منطقه ای سرسبز با دریاچه ای آبی رنگ زیر آفتاب سوزان کویر که از میان تپه های ماسه نمایان شده، سراب نیست، بلکه بهشتی زیباست که از آسمان به وسط کویر کشور پرو افتاده. ” هواکاچینا ” روستایی زیباست که در اطراف یک…

  منطقه ای سرسبز در دل کویر داغReviewed by Iranvij-1 on Aug 16Rating:

  منطقه ای سرسبز با دریاچه ای آبی رنگ زیر آفتاب سوزان کویر که از میان تپه های ماسه نمایان شده، سراب نیست، بلکه بهشتی زیباست که از آسمان به وسط کویر کشور پرو افتاده.

  ” هواکاچینا ” روستایی زیباست که در اطراف یک برکه میان شن های سوزان قرار گرفته. منطقه ای توریستی که هرساله افراد زیادی برای تجربه ی زندگی در سرابی بهشتی به بازدیدش می آیند. اینجا می تواند سرزمین شما باشد، روستایی که برای چند روزی آن را انتخاب کرده اید تا از زندگی شهری به دور بوده و آرامش کویر را لمس کنید.

  بنابراین با ما همراه باشید برای گردشی مفرح در این واحه زیبا …
  این واحه در سال ۱۹۴۰ کشف شد و شهرت آن به گوش ثروتمندانی رسید که عاشق شنا کردن وسط کویر بودند، اما بعد ها بنا بر دلایلی رها شد تا اینکه توسط فردی و به صورت خصوصی دوباره آباد و پر از اقامتگاه و امکانات تفریحات کویری شد. حالا اگر می پرسید چرا جای رفتن به منطقه ای سرسبز باید به کویر رفت و بعد هم لب آب؟ جوابتان این است که بهشت برای عده ای همین ماسه های داغ و آفتاب تند است، تپه های بی انتهایی که برایشان سکوت و آرامشی وصف نشدنی دارد، آسمان شبی که ستاره هایش آن ها را بغل می کند. این شهر مخصوص عاشقان کویر است و همان قدر که روزها در اطراف آن مشغول سندبوردینگ، باگی سواری، شنا و قایق سواری در دریاچه هستند، شب ها هم زیر نور آسمان و ماشین مشغول شب نشینی و پایکوبی می شوند تا صبح فردا که خواب آلود طلوع رو تماشا کرده و بعد بخوابند. برای تعریف این همه سبزی، درختان نخل و گیاهان گرمسیری که سایه شده اند برای اقامتگاه و هتل هایی که آماده پذیرایی از شما هستند آن هم در کویری که تا چشم کار می کند خشک و بی آب و علف است، واژه ای بهتر از بهشت نمی توان پیدا کرد.

  ۳۶

  Huachina, an oasis town near the city of Ica in Peru

  ۳۸

  ۳۹

  ۴۰

  ۴۱

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.