• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , المپیک 2016 , ورزشی » پولادگر: وضعیت روحی ورزشکاران به شرایطی بستگی دارد که مربی ترسیم می‌کند
  کد خبر : 1895107

  پولادگر: وضعیت روحی ورزشکاران به شرایطی بستگی دارد که مربی ترسیم می‌کند

  پولادگر: وضعیت روحی ورزشکاران به شرایطی بستگی دارد که مربی ترسیم می‌کندReviewed by Iranvij-2 on Aug 16Rating:   رئیس فدراسیون تکواندو گفت: وضعیت روحی ورزشکاران به شرایطی بستگی دارد که مربی ترسیم می‌کند. سید محمد پولادگر رییس فدراسیون تکواندو  درباره شرایط ورزشکاران اظهار داشت: از صبح روز اول که اینجا بودیم هر روز دو جلسه…

  پولادگر: وضعیت روحی ورزشکاران به شرایطی بستگی دارد که مربی ترسیم می‌کندReviewed by Iranvij-2 on Aug 16Rating:

  ۱۷۵

   

  رئیس فدراسیون تکواندو گفت: وضعیت روحی ورزشکاران به شرایطی بستگی دارد که مربی ترسیم می‌کند.
  سید محمد پولادگر رییس فدراسیون تکواندو  درباره شرایط ورزشکاران اظهار داشت: از صبح روز اول که اینجا بودیم هر روز دو جلسه تمرین داشتیم و امروز هم تمرین صبح برگزار شد اما با صلاحدید مربیان تمرین عصر یرگزار نمی شود و ورزشکاران استراحت دارند.
  وی افزود: تمرین فردا در سالن محل مسابقات برگزار می شود تا ورزشکاران با محل مسابقه آشنا شوند. شرایط روحی و جسمی ورزشکاران خوب است و فرزان عاشورزاده هم به عنوان نخستین نماینده وارد میدان می شود.
  پولادگر در پاسخ به این سوال که خیلی از ورزشکاران در أوج آمادگی بوده اند اما در المپیک در همان رقابت اول حذف شدند نگرانی در این خصوص ندارید، خاطرنشان کرد: المپیک میدان متفاوتی است و همه این را می دانند. ما ورزشکارانی داشته ایم که در همان حضور نخست مدال گرفته اند مثل یوسف کرمی. شرایط روحی و روانی ورزشکار بستگی به این دارد که مربی برایش چه چیزی ترسیم می کند. همین باعث می شود تا ورزشکار دچار هیاهوی المپیک نشود البته فراموش نشود رسانه هم نقش مهمی را إیفا می کند.
  رییس فدراسیون تکواندو در پاسخ به سوال دیگر فارس مبنی بر رویارویی ایران با ورزشکاران پناهنده، تصریح کرد: این متاسفانه یک جنگ رسانه‌ای است، کسی که از کشورش رفته دیگر هم وطن من نیست. کسی که برای گرفتن پناهندگان اجازه می دهد هر تهمتی را بزند هم وطن ما نیست و برایمان فرقی با یک بیگانه ندارد. قطعا ورزشکاران ما تلاش می کنند که بهترین نتیجه را بگیرند.
  پولادگر در ادامه درباره حضور مهماندوست در تیمی دیگر و صحبت هایی که وی داشته، یادآور شد: اصلا حرفهای او برایمان مهم نیست و می گذاریم به قضاوت مردم. ما مربیان زیادی را دیده ایم که به کشورشان عرق دارند؛ مثلا یکی از مربیان هلند که به ایران هم آماده حالا مربی فرانسه است اما رییس فدراسیون فرانسه به من گفت این مربی هلندی تاکید کرده ورزشکاران ما را مقابل تیم کشورش کوچ نمی کند برعکس مربیان دیگری هم داریم که مقابل تیم کشورشان کری هم می خوانند.
  وی درباره پیش بینی مدال اظهار داشت: بچه ها با تمام قدرت در میدان حاضر می شوند تا به وظیفه ملی و ورزشی خود عمل کنند نتیجه هم خودش به دست می آید.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.