• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , المپیک 2016 , ورزشی » شکست تیم ملی والیبال ایران مقابل روسیه در ست اول
  کد خبر : 1895087

  شکست تیم ملی والیبال ایران مقابل روسیه در ست اول

  شکست تیم ملی والیبال ایران مقابل روسیه در ست اولReviewed by Iranvij-2 on Aug 15Rating:   تیم ملی والیبال ایران در پنجمین مسابقه المپیکی خود برابر روسیه به میدان رفت. به گزارش ایران وی، تیم ملی والیبال ایجران در پنجمین مسابقه خود در بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو از ساعت ۲۲:۳۰ برابر روسیه قرار گرفت. ست…

  شکست تیم ملی والیبال ایران مقابل روسیه در ست اولReviewed by Iranvij-2 on Aug 15Rating:

  ۱۶۹

   

  تیم ملی والیبال ایران در پنجمین مسابقه المپیکی خود برابر روسیه به میدان رفت.
  به گزارش ایران وی، تیم ملی والیبال ایجران در پنجمین مسابقه خود در بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو از ساعت ۲۲:۳۰ برابر روسیه قرار گرفت.

  ست اول را ایران با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ به روس‌ها واگذار کرد.

  ترکیب ایران: سعید معروف، سید محمد موسوی، امیر غفور، مجتبی میرزاجانپور، فرهاد قائمی، عادل غلامی و مهدی مرندی

  در میان ۱۲ بازیکنی که ولادیمیر آلکنو برای بازی های المپیک ۲۰۱۶ ریو معرفی کرده است، الکساندر وولکوف با ۲۱۰ سانتی متر، بلندقامت ترین بازیکن محسوب می شود. الکسی وربوف هم با ۱۸۳ سانتی متر، کوتاه قامت ترین بازیکن این تیم است. روسیه با میانگین قدی دو متری، بلندقامت‌ترین تیم کل رقابت‌ها است.

  ست اول:

  در ست اول این مسابقه ملی‌پوشان روسیه بازی را بهتر آغاز کردند تا اینکه در امتیاز ۷ بر ۳ به سود روسیه لوزانو درخواست وقت استراحت کرد تا نکاتی را به شاگردانش گوشزد کند.
  شاگردان لوزانو خیلی تلاش کردند تا اختلاف را کم کنند، اما روس‌ها هم پا پس نکشیدند تا نتیجه بازی ۱۱ بر ۸ به سود شاگردان آلکنو باشد.

  اغلب حملات اول روس‌ها تبدیل به امتیاز می‌شد؛ درحالی که مدافعان این تیم هم شرایط بسیار خوبی داشتند و تلاش می‌کردند تا حملات این را دفاع کنند.

  در امتیاز ۱۲ بر ۱۰ به سود روسیه و برای کسب امتیاز یازدهم برای ایران لوزانو درخواست بازبینی مجدد صحنه کرد که درخواست وی درست نبود و امتیاز سیزدهم به روسیه رسید.

  روس‌ها سرویس‌ زن‌های قهاری هستند و هر سرویس آنها بوی امتیاز می‌دهد و در طرف مقابل مرندی هم در دریافت‌های اول شرایط خوبی نداشت. زمانی که کار روس‌ها برای امتیازگیری گیر می‌کرد سرعتی‌زنان این تیم برای کشورشان امتیازگیری می‌کردند.
  در امتیاز ۱۷ بر ۱۵ شهرام محمودی جایگزین سعید معروف شد. در امتیاز بعدی هم مهدوی جایگزین غفور تا دو تعویضه ایران کامل شود.

  در امتیاز ۱۹ بر ۱۸ به سود روسیه و زمانی که ملی‌پوشان ایران در حال کم کردن اختلاف بودند آلکنو درخواست وقت استراحت کرد تا نکاتی را به شاگردانش گوشزد کند.

  این وقت استراحت تاثیری در روند بازی نداشت و ایران توانست در امتیاز ۱۹ بازی را به تساوی بکشاند.

  در امتیاز ۲۰ بر ۲۰ غفور و معروف به جای خود برگشتند تا جایگزین مهدوی و محمودی شوند.

  زمانی که بازی ۲۲ بر ۲۰ به سود روسیه شد، این بار نوبت لوزانو بود تا درخواست وقت استراحت کند.

  اگرچه دیمیتری موزرسکی در فهرست بازیکنان تیم ملی روسیه در بازی‌های المپیک حضور ندارد، اما این تیم مانند تمام سال‌های گذشته با هیچ مشکلی در زمینه دفاع روی تور مواجه نشده است. وولویچ و وولکوف، دو مدافع میانی این تیم شرایط و تاثیرگذاری یکسانی در بازی این تیم دارند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.