• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ادبیات , فرهنگی و هنری » تاثیرگذاری نویسنده در صورت کتابخوان بودن جامعه اتفاق می‌افتد
  کد خبر : 1894947

  تاثیرگذاری نویسنده در صورت کتابخوان بودن جامعه اتفاق می‌افتد

  تاثیرگذاری نویسنده در صورت کتابخوان بودن جامعه اتفاق می‌افتدReviewed by Iranvij-2 on Aug 15Rating:   عمران میری شاعر در خصوص تاثیر مثبت نویسنده در جامعه گفت: در درجه اول باید جامعه کتابخوان باشد. در غیر این صورت نمی‌توان از تاثیرگذاری نویسنده حرفی زد. اگر تقاضا و عرضه در بازار کتاب وجود داشته باشد، می توان…

  تاثیرگذاری نویسنده در صورت کتابخوان بودن جامعه اتفاق می‌افتدReviewed by Iranvij-2 on Aug 15Rating:

  ۱۰۲

   

  عمران میری شاعر در خصوص تاثیر مثبت نویسنده در جامعه گفت: در درجه اول باید جامعه کتابخوان باشد. در غیر این صورت نمی‌توان از تاثیرگذاری نویسنده حرفی زد. اگر تقاضا و عرضه در بازار کتاب وجود داشته باشد، می توان موضوع تاثیرگذاری نویسنده ها و کتاب را روی افراد جامعه آسیب شناسی کرد. باید در این زمینه فرهنگ‌سازی کنیم تا از این وضعیت ضعیف کتابخوانی فاصله بگیریم.

  وی در ارتباط با ویژگی‌های نویسنده تاثیرگذار ابراز کرد: در صورتی که معضل مطالعه کم بین مردم حل شود، حتما نویسنده یکی از تاثیرگذارترین عوامل بر روی شعور اجتماعی و فرهنگی است. یک نویسنده اگر می‌خواهد موفق باشد، باید ویژگی‌های خاصی نیز داشته باشد. از نظر من اگر نویسنده ساده نویس باشد، جامعه و محیط اطراف را خوب بشناسد، قدرت تخیل و استدلال بالا و ابتکار و نوآوری داشته باشد، حتما بر روی مخاطب تاثیر مثبت می گذارد.

  میری افزود: هدف نوشتن نیز در کنار شناخت جامعه بسیار مهم است. اینکه هدف، تاثیرگذاری در فضای هنری است یا فضای اجتماعی یا فضاهای دیگر اهمیت دارد. اگر موضوع کتاب با دغدغه های مردم ارتباط داشته باشد، مورد استقبال مردم قرار می‌گیرد. البته این در مورد موسیقی هم صدق می کند. برای مثال کتاب دیکنز چون درباره اشرافی‌گری‌های فرانسوی و خشونت‌های انقلابی چاپ شده، مورد توجه مردم در آن زمان قرار گرفته است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.