• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , رادیو و تلویزیون , فرهنگی و هنری » صحبت مهران مدیری جنجال ساز شد! درخواست نمایندگان برای برخورد با دورهمی!
  کد خبر : 1894873

  صحبت مهران مدیری جنجال ساز شد! درخواست نمایندگان برای برخورد با دورهمی!

  صحبت مهران مدیری جنجال ساز شد! درخواست نمایندگان برای برخورد با دورهمی!Reviewed by Iranvij-2 on Aug 15Rating:   تعدادی از نمایندگان اهل سنت نسبت به صحبت های مهران مدیری واکنش نشان داده و خواستار برخورد با برنامه دورهمی شدند. درخواست برخورد با مهران مدیری و دورهمی بیست نفر از نمایندگان فراکسیون اهل سنت مجلس در…

  صحبت مهران مدیری جنجال ساز شد! درخواست نمایندگان برای برخورد با دورهمی!Reviewed by Iranvij-2 on Aug 15Rating:

  ۸۶

   

  تعدادی از نمایندگان اهل سنت نسبت به صحبت های مهران مدیری واکنش نشان داده و خواستار برخورد با برنامه دورهمی شدند.

  درخواست برخورد با مهران مدیری و دورهمی

  بیست نفر از نمایندگان فراکسیون اهل سنت مجلس در تذکر کتبی خواستار برخورد جدی با عوامل تولید و مجری برنامه دورهمی بدلیل آنچه اهانت به بزرگان اهل سنت می‌خواندند،‌شدند.

  نگهبان سلامی نماینده خاف و رشتخوار و هم‌چنین نوزده نفر از نمایندگان فراکسیون اهل سنت از جمله بیگلری، حسین زاده، رحیمی جهان آبادی، محمود زاده ، عثمانی، خضری، شهاب نادری، قرجه طیار، مرادی، یارمحمدی، علی کرد، محمد باسط درازهی، علی محمد مرادی، شهرام کوسه قراوی، رامین نورقلی پور، فرشادان، سید احسن علوی، نعیم امینی فرد و عبدالغفور ایران نژاد در تذکر کتبی امروز خود به وزیر فرهنگ ابراز کردند که به منظور پیشگیری از اهانت به بزرگان اهل سنت با عوامل تولید و مجری برنامه دورهمی که اخیرا در برنامه خود به اهل سنت اهانت کرده‌اند برخورد شود.

  تذکر این نمایندگان به بخشی از برنامه دوشب گذشته دورهمی برمی‌گردد که با موضوع «تظاهر و ریا» پخش شد.

  در این بخش مجری،‌داستان فرد ریاکار و نان به نرخ روزخوری را روایت می‌کند که برای استخدام مراجعه کرده و بر اساس جو موجود و تنها از روی ریاکاری و نان به نرخ روز خوری بدون هیچ ارتباطی با موضوع استخدام به دو تن(طلحه و زبیر) لعنت می‌فرستد.

  هنوز عوامل برنامه دورهمی نسبت به اعتراضات انجام شده واکنشی نشان نداده‌اند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.