• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی » اتمام تمام واحدهای مسکن مهر تا پایان ۹۶
  کد خبر : 1894751

  اتمام تمام واحدهای مسکن مهر تا پایان ۹۶

  اتمام تمام واحدهای مسکن مهر تا پایان ۹۶Reviewed by Aryan♥ on Aug 15Rating: معاون تعاون وزیر کار از اتمام یک میلیون واحد مسکن مهر در سال جاری خبر داد و بیان داشت:طبق برنامه ریزی صورت گرفته بقیه واحدهای مسکن مهر در سال آینده به پایان می رسد. سید حمید کلانتری،معاون تعاون وزیر کار در جریان…

  اتمام تمام واحدهای مسکن مهر تا پایان ۹۶Reviewed by Aryan♥ on Aug 15Rating:
  ۱۸۰۰۰۷۹_۳۹۸
  معاون تعاون وزیر کار از اتمام یک میلیون واحد مسکن مهر در سال جاری خبر داد و بیان داشت:طبق برنامه ریزی صورت گرفته بقیه واحدهای مسکن مهر در سال آینده به پایان می رسد.
  سید حمید کلانتری،معاون تعاون وزیر کار در جریان بازدید از غرفه های شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت و ساختمان از فعالیت ۱۲ هزار تعاونی در حوزه مسکن در سراسر کشور خبر داد و گفت: تا کنون دو میلیون و ۶۰۰ هزار واحد مسکونی از سوی تعاونی های مسکن مهر ساخته شده که حدود ۲ سوم مجموع واحدهای مسکن مهر را شامل می شود.

  وی با اشاره به برنامه ریزی برای اتمام یک میلیون واحد مسکن مهر در سال جاری افزود: بقیه واحدهای مسکن مهر تا پایان سال آینده تکمیل می شود.

  وی از اتمام یک میلیون واحد مسکن مهر در سال جاری خبر داد و بیان داشت:طبق برنامه ریزی صورت گرفته بقیه واحدهای مسکن مهر در سال آینده به پایان می رسد.

  کلانتری از افزایش سقف پرداخت وام مسکن مهر به تعاونی های مسکن از ۲۵۰ میلیون ریال به ۳۰۰ میلیون ریال از سوی وزارت مسکن و شهرسازی و بانک مسکن خبر داد و گفت:این مبلغ متناسب با اولویت بندی و پیشرفت کاری به تعاونی ها پرداخت می شود.

  معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت:در صورت عدم پرداخت سقف وام تعاونی های مسکن مهر  تعاونی ها می توانند به اداره راه و شهرسازی و بانک مسکن مراجعه کنند تا نسبت به تعهدات خود برای اعضا بتوانند عمل کنند .

  وی درباره واحدهای مسکن مهر بدون متقاضی گفت: با هماهنگی وزارت راه و شهرسازی به دنبال تعیین تکیلف این واحدها هستیم.

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.