• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » تصویب نرخ جدید عوارض اتباع بیگانه در شهر تهران
  کد خبر : 1894672

  تصویب نرخ جدید عوارض اتباع بیگانه در شهر تهران

  تصویب نرخ جدید عوارض اتباع بیگانه در شهر تهرانReviewed by Iranvij-1 on Aug 15Rating: بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران نرخ جدید عوارض اتباع بیگانه در شهر تهران بر اساس پیشنهاد استانداری به تصویب رسید. بررسی اصلاحیه مصوبه اخذ عوارض از مهاجران خارجی مقیم شهر تهران یکی از دستور جلسه دویست و هشتاد و…

  تصویب نرخ جدید عوارض اتباع بیگانه در شهر تهرانReviewed by Iranvij-1 on Aug 15Rating:

  بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران نرخ جدید عوارض اتباع بیگانه در شهر تهران بر اساس پیشنهاد استانداری به تصویب رسید.

  ۶۶

  بررسی اصلاحیه مصوبه اخذ عوارض از مهاجران خارجی مقیم شهر تهران یکی از دستور جلسه دویست و هشتاد و دوم شورای اسلامی شهر تهران بود که با رأی اعضای شورای شهر تهران به تصویب رسید.
  علیرضا دبیر رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران در این خصوص اظهار داشت: پیش از این با توجه به تفاوت نرخ عوارض در شهرهای مختلف، اتباع بیگانه مقیم شهر تهران برای پرداخت عوارض به شهری که نرخ پایین تری داشت می‌رفتند و بر همین مبنا یکی از درآمدهای پایدار شهر به جای دریافت در شهر تهران در شهری دیگر دریافت و در همان شهر هزینه می‌شد.
  وی ادامه داد: بر همین اساس استاندار تهران پیشنهادی را به رئیس شورای شهر تهران ارائه کرد تا این نرخ‌ها یکپارچه شود و کمیسیون برنامه و بودجه در بررسی‌های خود به این نتیجه رسید که نرخ یکپارچه از وضعیت کنونی بهتر است بنا بر این نرخ عوارض را بر همین مبنا تعیین کرد.
  وی تصریح کرد: در این پیشنهاد نرخ عوارض برای خانوارهای یک و دو نفره به مبلغ ۱۵۰ هزار تومان، برای خانوارهای ۳ و ۴ نفره به مبلغ ۲۰۰ هزار تومان و برای خانوارهای پنج نفره و بیشتر ۲۵۰ هزار تومان برای یک سال تعیین شده است که همان پیشنهاد دولت بوده و می‌تواند از خروج سالانه چندین میلیارد تومان از درآمد شهر تهران جلوگیری کند.
  مهدی چمران، رئیس شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: برای حل مشکل در شورای عالی استانها با هماهنگی وزارت کشور و سازمان اتباع بیگانه نرخی هماهنگ ارائه و تصویب شد تا ملاک عمل قرار گیرد.

  منبع : تسنیم

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.