• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , المپیک 2016 , ورزشی » هاشمی: حریفان ما روزی ۳۰۰ تیر می‌زدند و ما هفته‌ای ۳۰۰ تیر!
  کد خبر : 1894454

  هاشمی: حریفان ما روزی ۳۰۰ تیر می‌زدند و ما هفته‌ای ۳۰۰ تیر!

  هاشمی: حریفان ما روزی ۳۰۰ تیر می‌زدند و ما هفته‌ای ۳۰۰ تیر!Reviewed by Iranvij-2 on Aug 14Rating:   به گزارش ایران ویج،‌سید مهدی هاشمی رییس فدراسیون تیراندازی پس از رقابت آخرین نماینده ایران در رقابت‌های المپیک ٢٠١۶ ریو گفت : من از عملکرد بچه‌ها راضی هستم. همین که برخی از آنها به فینال رسیدند، خوب…

  هاشمی: حریفان ما روزی ۳۰۰ تیر می‌زدند و ما هفته‌ای ۳۰۰ تیر!Reviewed by Iranvij-2 on Aug 14Rating:

  ۱۸

   

  به گزارش ایران ویج،‌سید مهدی هاشمی رییس فدراسیون تیراندازی پس از رقابت آخرین نماینده ایران در رقابت‌های المپیک ٢٠١۶ ریو گفت : من از عملکرد بچه‌ها راضی هستم. همین که برخی از آنها به فینال رسیدند، خوب بود. به هر حال رقبای آنها روزی ٣٠٠ تیر در تمرین می‌زنند و بچه‌های ما در بهترین حالت با هفته ای ٣٠٠ تیر تمرین داشتند.

  او افزود : فقط اعزام به المپیک از مدت ها قبل برای بچه ها قطعی بود و سایر اعزام های ما به دلیل مشکلات مالی دقیقه نودی بود.

  هاشمی با اشاره به کم تجربه بودن نمایندگان ایران در ریو عنوان داشت : فقط احمدی و جام بزرگ برای دومین بار در این میدان شرکت کردند. واقعا توقعی از نوروزیان یا خدمتی با سن کم شان وجود نداشت.خوشبختانه تیراندازی رشته ای است که تا دوره های بعد هم این تیراندازان می‌توانند به المپیک راه پیدا کنند. امیدوارم نگرش ها به تیراندازی تغییر کند. هر تیرانداز المپیکی در دو ماده می‌تواند شرکت کند. این یعنی فرصت کسب دو مدال ! باید به این بچه ها بیشتر رسیدگی شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.