• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » سرمایه بیمه «عمر» و «حوادث» بازنشستگان افزایش یافت
  کد خبر : 1894322

  سرمایه بیمه «عمر» و «حوادث» بازنشستگان افزایش یافت

  سرمایه بیمه «عمر» و «حوادث» بازنشستگان افزایش یافتReviewed by Iranvij-1 on Aug 14Rating: مدیرکل دفتربیمه‌های اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سرمایه بیمه «عمر» و «حوادث» بازنشستگان افزایش یافت. دکتراسماعیل گرجی پور افزود: این مصوبه بند ۲ تصویب نامه اردیبهشت سال ۸۵ و اصلاحیه بعدی آن موضوع بند یک تصمیم نامه خرداد ۸۹…

  سرمایه بیمه «عمر» و «حوادث» بازنشستگان افزایش یافتReviewed by Iranvij-1 on Aug 14Rating:

  مدیرکل دفتربیمه‌های اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سرمایه بیمه «عمر» و «حوادث» بازنشستگان افزایش یافت.

  ۱۰
  دکتراسماعیل گرجی پور افزود: این مصوبه بند ۲ تصویب نامه اردیبهشت سال ۸۵ و اصلاحیه بعدی آن موضوع بند یک تصمیم نامه خرداد ۸۹ را اصلاح کرده و از اول فروردین امسال به مدت ۵ سال لازم الاجراست.
  وی تاکید کرد: سرمایه بیمه برای هر نفر در مصوبه قبلی ۳۰ میلیون ریال بوده است که براساس این پیشنهاد به ۵۰ میلیون ریال افزایش پیدا کرده است. حق بیمه ماهانه به مبلغ ۳۰هزارریال برای هر نفر بدون در نظرگرفتن سقف سنی در نظر گرفته می شود و برای سالهای بعد سرمایه بیمه معادل نرخ ضریب افزایش حقوق کارکنان دولت و سهم الشرکه دولت و ذیربط بابت حق بیمه نیز به همین نسبت افزایش می‌یابد.
  مدیرکل دفتربیمه‌های اجتماعی وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی ادامه داد: همچنین وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی درنظر دارد مطابق مصوبات ذکرشده برای نخستین بارپس از گذشت سالهاطبق مصوبه مذکور سرمایه بیمه عمر و حوادث این موضوع را در سطوح بالاتر صرفا بامشارکت اختیاری بازنشستگان مازاد برسقف ۵۰ میلیون ریال تدوین و جهت اجرا ابلاغ کند.

  منبع : مهر

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.