• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , محیط زیست » درخواست ابتکار از هموطنان برای حمایت از میزبانان گاندو +عکس
  کد خبر : 1894169

  درخواست ابتکار از هموطنان برای حمایت از میزبانان گاندو +عکس

  درخواست ابتکار از هموطنان برای حمایت از میزبانان گاندو +عکسReviewed by Iranvij-1 on Aug 14Rating: رئیس سازمان محیط زیست با اعلام شماره حساب در اینستاگرام خود از هموطنان خواست تا به حمایت از روستاییان میزبان گاندو و تهیه آب شرب برای آنها بپردازند. معصومه ابتکار در اینستاگرام خود نوشت: «روز جمعه ۲۲ مرداد ماه در…

  درخواست ابتکار از هموطنان برای حمایت از میزبانان گاندو +عکسReviewed by Iranvij-1 on Aug 14Rating:

  رئیس سازمان محیط زیست با اعلام شماره حساب در اینستاگرام خود از هموطنان خواست تا به حمایت از روستاییان میزبان گاندو و تهیه آب شرب برای آنها بپردازند.
  معصومه ابتکار در اینستاگرام خود نوشت: «روز جمعه ۲۲ مرداد ماه در پی اعلام برنامه حمایت از میزبانان گاندو توسط سازمان و صندوق ملی محیط زیست و در ادامه برنامه های حمایتی از میزبانان گاندو یا کروکودیل پوزه کوتاه در شهرستان سرباز استان سیستان وبلوچستان، با همکاری جوامع محلی و مسئولین با محوریت اداره کل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان اولین محموله تانکرهای آب شرب و سیستم انتقال آب به تانکرها شامل پمپ و دستگاههای تصفیه آب، تحویل مردم منطقه و شوراهای روستایی شد.

  ۲۶

  با این اقدام که مورد استقبال مردم قرار گرفت، بخش قابل توجهی از مشکل آب شرب این روستاها حل می شود. امید است با جلب مشارکت مردم در طرح حمایت از روستاییان میزبان گاندو بتوان شرایط این روستاییان عزیز را بهبود بخشید. گفتنی است تهیه تانکرهای آب شرب و سیستم انتقال آب به تانکرها در پی فراخوان صندوق ملی محیط زیست مبنی بر حمایت از روستاییان میزبان گاندو در استان سیستان و بلوچستان برای جذب کمک های مردمی صورت گرفته است.

  این صندوق با اعلام شماره حساب هایی از هموطنان خواست تا با واریز کمک های مالی خود به شماره کارت ۶۰۳۷۷۰۷۰۰۰۰۰۱۵۷۲ حساب شماره ۷۴۹۹۵۳۵۷۶ شماره شبا IR 33016000000000749953576 بانک کشاورزی شعبه ۴۸۱۵ و درج جمله “بابت حمایت از روستاییان میزبان گاندو” در فیش واریزی، به این حرکت ملی بپیوندند.»

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.