• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصادی » صدای بی‌ پولی روسیه به فلک رسیده است
  کد خبر : 1893893

  صدای بی‌ پولی روسیه به فلک رسیده است

  صدای بی‌ پولی روسیه به فلک رسیده استReviewed by Aryan♥ on Aug 13Rating: روزنامه نزاویسیمایا روسیه در مقاله ای به وضعیت اقتصادی روسیه پرداخته و با فلاکت بار توصیف کردن آن نوشته است صدای بی پولی روسیه به فلک رسیده است. این روزنامه در مقاله ای با عنوان «وزارت دارایی در جستجوی پول است»  نوشته…

  صدای بی‌ پولی روسیه به فلک رسیده استReviewed by Aryan♥ on Aug 13Rating:
  ۰۵۳۲۱۰۲۱
  روزنامه نزاویسیمایا روسیه در مقاله ای به وضعیت اقتصادی روسیه پرداخته و با فلاکت بار توصیف کردن آن نوشته است صدای بی پولی روسیه به فلک رسیده است.

  این روزنامه در مقاله ای با عنوان «وزارت دارایی در جستجوی پول است»  نوشته است: نگرانی شدید و در برخی موارد نیشخندهای رسانه های داخلی و خارجی در رابطه با اظهارات اخیر معاون وزیر دارایی روسیه در مورد اوضاع فلاکت بار اقتصاد روسیه جای تردید نگذاشته است که اوضاع خراب است.

   

  روشن است که دولت از یک طرف نمی‌تواند درآمدهای بودجه را تأمین کند و از طرف دیگر در کشور سیاست اقتصادی مشخصی در کار نیست.

   

  اقتصاد روسیه امروز بر اساس فرمانهای ماه می رئیس‌جمهور پوتین اداره می‌شود که ماهیت انتخاباتی و از بسیاری لحاظ عوامفریب داشت. در عین حال، در آن روزها پیشبینی عوامل منفی چون سقوط قیمت نفت و بحران اوکراین ممکن نبود.
  نتیجه اوضاع این است که در نیمه اول سال ۲۰۱۶، طبق داده‌های وزارت دارایی، درآمدهای بودجه ۱۱% کمتر از سال گذشته می‌باشد. درآمدهای نفت و گازی ۲۹% پایین رفته است. این بدترین نتیجه از سال ۲۰۱۰ تاکنون می‌باشد. اما اقدامات نامحبوب پیشنهادی وزارت دارایی و کارشناسان لیبرال چون بالا بردن سن بازنشستگی و پایین بردن هزینه‌های اجتماعی و بهداشتی باعث رشد محبوبیت رئیس‌جمهور یا دولت نمی‌شود.
  در این شرایط دولت می‌توانست برای حل مشکلات در بخش بالا بردن مالیاتها اقدام کند که سرگی ایگناتیف رئیس اسبق بانک مرکزی به آن اشاره کرده بود. اما بالا بردن مالیات برای ثروتمندان در اوضاع بحرانی با حمایت مردم مواجه می‌شود. مخصوصاً امروز که ناخرسندی مردم مواجه شده با مشکلات شدید مالی از ثروتمندان شدت یافته است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.