• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , دانشگاه , مطالب برگزیده سایت » مهلت انتخاب رشته آزمون PH.D تمدید شد
  کد خبر : 1893775

  مهلت انتخاب رشته آزمون PH.D تمدید شد

  مهلت انتخاب رشته آزمون PH.D تمدید شدReviewed by Iranvij-1 on Aug 13Rating: رییس مرکز سنجش و آموزش پزشکی وزارت بهداشت از شروع انتخاب رشته آزمون دستیاری و تمدید یک روزه آزمون دکتری تخصصی خبر داد. محمدحسین پورکاظمی رییس مرکز سنجش و آموزش پزشکی وزارت بهداشت بیان کرد: داوطلبان آزمون دستیاری می توانند از امروز ۲۳…

  مهلت انتخاب رشته آزمون PH.D تمدید شدReviewed by Iranvij-1 on Aug 13Rating:

  رییس مرکز سنجش و آموزش پزشکی وزارت بهداشت از شروع انتخاب رشته آزمون دستیاری و تمدید یک روزه آزمون دکتری تخصصی خبر داد.

  ۵۶

  محمدحسین پورکاظمی رییس مرکز سنجش و آموزش پزشکی وزارت بهداشت بیان کرد: داوطلبان آزمون دستیاری می توانند از امروز ۲۳ مرداد ۹۵ با مراجعه به سایت سازمان سنجش پزشکی اقدام به انتخاب رشته کنند.

  وی علت تاخیر در انتخاب رشته را جابجایی ساختمان مرکز آموزش و سنجش پزشکی به خارج از وزارت خانه دانست و تصریح کرد: با توجه به این جابجایی، مشکلات سخت افزاری داشتیم که موجب تاخیر در شروع انتخاب رشته داوطلبان آزمون دستیاری شد.

  رییس مرکز سنجش و آموزش پزشکی وزارت بهداشت ۲۷ رشته مختلف برای انتخاب رشته آزمون دستیاری برشمرد و افزود: هر داوطلب حق انتخاب رشته از ۱۰ تا ۱۰۰ رشته محل را از بین ۸۰۰ رشته محل دارد که در نهایت با توجه به افزایش ظرفیت ۲۰۰ نفری، ۳ هزار و ۳۹۰ نفر پذیرفته می شوند.

  وی مدت زمان انتخاب رشته را حداقل ۳ روز عنوان کرد و ادامه داد: انتخاب رشته داوطلبان دکتری تخصصی امروز پایان می یابد ولی مهلت یک روزه ای برای ویرایش و یا جامانده های انتخاب رشته درنظر گرفته می شود.

  پورکاظمی زمان اعلام نتایج نهایی آزمون دستیاری نیمه اول شهریور خواند و یادآور شد: با توجه به زمان مصاحبه داوطلبان دکتری تخصصی از ۳۱ مرداد تا ۱۷ شهریور، نتایج نهایی PH.D اواخر شهریور و یا اویل مهرماه اعلام می شود.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.