• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , بهداشت و سلامت » حق آرایش پرستاران، حنایی که دیگر رنگی ندارد!
  کد خبر : 1893633

  حق آرایش پرستاران، حنایی که دیگر رنگی ندارد!

  حق آرایش پرستاران، حنایی که دیگر رنگی ندارد!Reviewed by Iranvij-1 on Aug 13Rating: معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با اشاره به درخواست دادستان تهران مبنی بر پیگیری اختصاص هزینه حق آرایش به پرسنل گفت: این پیگیری از امروز در دستور کار قرار می گیرد. فراهانی معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با اشاره به…

  حق آرایش پرستاران، حنایی که دیگر رنگی ندارد!Reviewed by Iranvij-1 on Aug 13Rating:

  معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با اشاره به درخواست دادستان تهران مبنی بر پیگیری اختصاص هزینه حق آرایش به پرسنل گفت: این پیگیری از امروز در دستور کار قرار می گیرد.

  ۳۶

  فراهانی معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با اشاره به جلسه ای که دادستان تهران روز چهارشنبه با نماینده وزارت بهداشت داشته است، بیان کرد: در این جلسه دادستان تهران از نماینده‌ وزارت بهداشت درخواست کرد تا موضوع اختصاص هزینه‌ حق آرایش به پرستاران را پیگیری کند.

  فراهانی عنوان کرد: از امروز پیگیری اختصاص این هزینه در بیمارستانهای خصوصی در دستور کار وزارت بهداشت قرار می گیرد.

  وی ادامه داد: بیش از ۲ ماه پیش خبرنگاری این موضوع را با من مطرح کرد اما ما هیچ گزارشی بر این اساس تاکنون نداشته ایم از این خبرنگار نیز درخواست ارائه مستندات مبنی بر اظهارات پرستار یک بیمارستان خصوصی را داشتیم که جوابی نگرفتیم.

  فراهانی افزود: ما بدون هیچ اطلاعاتی نمی توانیم موضوع را پیگیری کنیم دادستان تهران نیز هیچ کدی در این زمینه به ما ارائه ندادند بنابراین شیوه‌ بررسی این موضوع بسیار مشکل است.

  معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت یادآور شد: مطمئن هستم که هیچ پول مشخصی به صورت علنی با این عنوان در بیمارستانها پرداخت نمی شود و اگر هم موردی مشاهده شود غیر مستقیم است.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)



  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.