• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » عدم کاهش تعهدات “بیمه طلایی” فرهنگیان در سال جدید
  کد خبر : 1893619

  عدم کاهش تعهدات “بیمه طلایی” فرهنگیان در سال جدید

  عدم کاهش تعهدات “بیمه طلایی” فرهنگیان در سال جدیدReviewed by Iranvij-1 on Aug 13Rating: مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه قرارداد بیمه تکمیلی فرهنگیان ۳۱ شهریور ماه به اتمام می رسد، گفت: در قرارداد جدید از تعهدات فعلی کاسته نمی‌شود و افزایش حداقلی در تعهدات بیماران صعب العلاج داریم.  با…

  عدم کاهش تعهدات "بیمه طلایی" فرهنگیان در سال جدیدReviewed by Iranvij-1 on Aug 13Rating:

  مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه قرارداد بیمه تکمیلی فرهنگیان ۳۱ شهریور ماه به اتمام می رسد، گفت: در قرارداد جدید از تعهدات فعلی کاسته نمی‌شود و افزایش حداقلی در تعهدات بیماران صعب العلاج داریم.

  ۳۳

   با بیان اینکه در حال استعلام برای انتخاب شرکت کارگزار بیمه تکمیلی هستیم، افزود: با این حال پیش بینی می‌کنیم با توجه به همکاری خوب شرکت آتیه سازان حافظ و نرخ های خوبی که به ما داده است، احتمالا در قرارداد جدید نیز آتیه سازان حافظ به عنوان کارگزار ما انتخاب شود.

  وی تأکید کرد: در قرارداد جدید باز هم به شیوه صندوقی عمل می‌کنیم.

  مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اعلام اینکه قرار بر این شده است تا از تعهدات کم نشود، عنوان کرد: حداقل افزایش تعهدات را خواهیم داشت، همین خدمات فعلی را ارائه و برای بیماران صعب العلاج و سنگین تعهدات را بیشتر خواهیم کرد.

  سیاری ادامه داد: سعی می کنیم در هزینه های کمرشکن کمک بیشتری کنیم و از محدودیت ها بکاهیم. در سال گذشته بیماری داشتیم که بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان هزینه درمان وی بود که پرداخت کردیم. در واقع از مهرماه سال گذشته تا کنون برای تعدادی از همکاران از ۲۰۰ تا ۵۰۰ میلیون تومان پرداخت خسارت صورت گرفته است.
  مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه مبلغ بسته فعلی بیمه تکمیلی ما ۵۳ هزار تومان بود، گفت: برآوردها حاکی از افزایش ۶۰ تا ۷۰ هزار تومانی حق بیمه در قرارداد جدید است که باید از ابتدای مهرماه اجرا شود.
  منبع : ایسنا

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.