• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , حوادث » فاجعه در مجلس عروسی در تهرانسر
  کد خبر : 1893560

  فاجعه در مجلس عروسی در تهرانسر

  فاجعه در مجلس عروسی در تهرانسرReviewed by Iranvij-1 on Aug 13Rating: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از وقوع آتش سوزی گسترده در مجلس عروسی واقع در تهرانسر خبرداد و گفت: خوشبختانه در این حادثه هیچ یک از افراد حاضر صدمه جدی ندیدند. جلال ملکی از وقوع حادثه آتش سوزی در یک…

  فاجعه در مجلس عروسی در تهرانسرReviewed by Iranvij-1 on Aug 13Rating:

  سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از وقوع آتش سوزی گسترده در مجلس عروسی واقع در تهرانسر خبرداد و گفت: خوشبختانه در این حادثه هیچ یک از افراد حاضر صدمه جدی ندیدند.

  ۱۷

  جلال ملکی از وقوع حادثه آتش سوزی در یک مراسم عروس در ساعت ۲۳:۲۹ شب گذشته در بلوار گل ها درمنطقه تهرانسر، خبر داد و گفت: در پی اعلام این حادثه چند ایستگاه آتش نشانی به همراه خودور تنفسی به محل اعزام شدند.سخنگوی آتش نشانی تهران ادامه داد: این حادثه دریک مجتمع تفریحی خدماتی به وسعت حدود ۵ هزار متر که چند باب مغازه، رستوران سنتی و استخر نیز در آن مکان وجود داشت؛ اتفاق افتاد و آتش سوزی در قسمت رستوران سنتی به وسعت ۳۰۰ متر رخ داد.

  وی افزود: با توجه به اینکه مصالح به کار رفته در رستوران سنتی، از جمله مصالح سقف ها، دیوار ها، تخت‌ها و صندلی ها همه چوبی بودند؛ آتش بسیار سریع گسترش و به سقف ها سرایت و حتی کولر های روی پشت بام را نیز شعله ور کرده بود، همچنین در کنار قسمت رستوران سنتی محوطه بازی وجود داشت که مقدار زیادی میز و صندلی در آن چیده بودند و سر و شام میهمانان در آن قسمت انجام می شد ، در هر دو بخش میهمانان زیادی وجود داشتند و دود زیاد حاصل از آتش سوزی به آن محل نیز سرایت کرده بود .

  ملکی گفت: زمانیکه آتش‌نشانان رسیدند همه میهمانان سراسیمه به قسمت بیرونی می دویدند و از آنجا که در قسمت فضای باز این مجموعه استخری وجود داشت، خطر سقوط افراد به داخل آن ایجاد نگرانی کرده بود؛ بنابراین چند نفر از آتش نشانان در اقدامی هوشمندانه دور استخر را احاطه و از سقوط افراد به داخل استخر جلوگیری کردند.

  سخنگوی آتش نشانی اظهار کرد: گروه های دیگر نیز به طور هم زمان مشغول خاموش کردن آتش و خارج کردن افراد گرفتار شده در محاصره دود شدند و در نهایت ۱۰۰ نفر از افرادی که در این مجموعه حضور داشتند با کمک آتش نشانان از مجموعه خارج شدند.

  ملکی خاطر نشان کرد: وضعیت این آتش سوزی به گونه‌ای بود که می توانست بحرانی تر از این تمام شود، اما خوشبختانه این حادثه مصدومیت حاد و فوتی نداشت و تنها دو نفر از کارگران رستوران دچار دود گرفتگی شدند که به عوامل اورژانس سپرده شدند و در ساعت ۱:۳۷ دقیقه بامداد عملیات با موفقیت به پایان رسید .

  منبع: ایلنا

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.