• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , المپیک 2016 , ورزشی » زورآوند: بدنم در شرایط مسابقه نبود!/ اولین ایرانی هستم که از خط پایان گذشتم
  کد خبر : 1893474

  زورآوند: بدنم در شرایط مسابقه نبود!/ اولین ایرانی هستم که از خط پایان گذشتم

  زورآوند: بدنم در شرایط مسابقه نبود!/ اولین ایرانی هستم که از خط پایان گذشتمReviewed by Iranvij-2 on Aug 13Rating:   به گزارش ایران ویج، حمید رضا زورآوند پس از کسب مقام پنجاه و چهارم پیاده روی المپیک اظهار داشت: از خط پایان گذشتم و ۲۰ نفر بعد از من قرار گرفتند. در رقابت‌های دو پیاده…

  زورآوند: بدنم در شرایط مسابقه نبود!/ اولین ایرانی هستم که از خط پایان گذشتمReviewed by Iranvij-2 on Aug 13Rating:

  ۱۹۸

   

  به گزارش ایران ویج، حمید رضا زورآوند پس از کسب مقام پنجاه و چهارم پیاده روی المپیک اظهار داشت: از خط پایان گذشتم و ۲۰ نفر بعد از من قرار گرفتند. در رقابت‌های دو پیاده روی المپیک اولین ایرانی هستم که از خط پایان گذشتم و بیست دونده المپیکی کشورهای مختلف جهان بعد از من قرار گرفتند که این برای خودش یک موفقیت است چرا که در گذشته ما حتی از خط پایان هم نمی توانستیم، بگذریم.

  حمید رضا زورآوند در خاتمه مسابقات دو پیاده روی ابراز داشت: نهایت تلاشم را کردم و حتی بهتر از رکوردم بودم ولی با توجه به زحماتی که کشیدم انتظارم بیشتر از اینها بود و این نشان می‌دهد دو میدانی ما بهتر از گذشته شده و اگر حمایت‌ها باشد حتی می‌توانیم جزو ۱۰ نفر برتر باشیم.

  نماینده پیاده روی در خاتمه تصریح کرد: بدنم زیاد در شرایط مسابقه نبود و حتی ترس از اوت شدن داشتم ولی امیدوارم جواب زحمات مسولین فدراسیون و حمایت‌های کیهانی را داده باشم. به هر حال المپیک است و رقبا با حداکثر توان در آن شرکت می‌کنند و من هم با تمام توانم مسابقه دادم تا حداقل از خط پایان بگذرم و در مسابقه امروز ۲۰ نفر بعد از من قرار گرفتند و امیدوارم در مسابقات بین المللی بعدی بهتر ظاهر شوم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)



  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.