• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , المپیک 2016 , ورزشی » قانع‌زاده: سفارت ایران در برزیل سعی کرده بر اوضاع و شرایط المپیک مسلط باشد
  کد خبر : 1893443

  قانع‌زاده: سفارت ایران در برزیل سعی کرده بر اوضاع و شرایط المپیک مسلط باشد

  قانع‌زاده: سفارت ایران در برزیل سعی کرده بر اوضاع و شرایط المپیک مسلط باشدReviewed by Iranvij-2 on Aug 12Rating:   به گزارش ایران ویج، محمدعلی قانع زاده سفیر ایران در برزیل اظهار داشت: معتقدم اهالی رسانه حاضر در ریو به واسطه مشکلات و محدودیت‌های بسیاری که در این شهر وجود دارد متحمل زحمات زیادی شده…

  قانع‌زاده: سفارت ایران در برزیل سعی کرده بر اوضاع و شرایط المپیک مسلط باشدReviewed by Iranvij-2 on Aug 12Rating:

  ۱۸۸

   

  به گزارش ایران ویج، محمدعلی قانع زاده سفیر ایران در برزیل اظهار داشت: معتقدم اهالی رسانه حاضر در ریو به واسطه مشکلات و محدودیت‌های بسیاری که در این شهر وجود دارد متحمل زحمات زیادی شده اند. زمانی که مدال‌آوری با استفاده از اخبار امیدبخش شما به کشورمان انتقال داده می‌شود، ترجمان احساسات ملی و مذهبی است و در نتیجه حس نشاط و افتخار در میان مردم به وجود می‌آید.
  وی افزود: سفارت ایران در برزیل از سه جنبه سعی کرده تا بر اوضاع و شرایط المپیک مسلط باشد. در واقع سه هدف اصلی در این خصوص مدنظر سفارت بود. اول اینکه با دولت محلی و ارگان‌های امنیتی ارتباط گرفته و انتظارات خودمان از حیث حمایت از کاروان ایران را اعلام کردیم. این نیروها را متقاعد کردیم تا بهترین شرایط را برای کاروان ورزشی کشورمان به وجود بیاورند. در وهله دوم با راه اندازی دفتر کنسولگری ایران در ریو‌، کار حمایتی خود از بیش از چهار هزار ایرانی مسافر در برزیل را آغاز کردیم. همه خدمات از جمله خدمات درمانی و یا مفقودی مدارک هویتی در این دفتر به هموطنان کشورمان ارائه می‌شود. هدف سوم ما هم این بود که از فرصت المپیک استفاده کنیم تا آداب و سنن و فرهنگ کشورمان را تبلیغ کنیم و به دنیا نشان بدهیم. بر همین اساس یک نمایشگاه صنایع دستی از روز سه شنبه در کنسولگری ای آن افتتاح شد و نمایشگاه دوم هم یک روز بعد از آن با موضوع فرهنگ و علوم ایرانی در همین دفتر دایر شد و تا پایان شهریور ادامه خواهد داشت. استقبال برزیلی ها از این نمایشگاه به طور نسبی خوب و قابل قبول بود.
  در مورد تامین امنیت مسابقات هم خوشبختانه به واسطه حضور پلیس اینترپل کشورمان در مسابقات المپیک با خیال آسوده نگرانی از بابت آرامش کاروان کشورمان نداریم. کشورمان در کنار چند کشور دیگر جزو گروه هایی بود که دولت برزیل از آنها کمک ویژه خواست و به واسطه تجربه خوب مان در جام جهانی، این بار هم همکاری نزدیکی را با میزبان انجام دادیم. بنده یه شخصه هیچ نگرانی از حیث تامین امنیت ایرانیان عزیز حاضر در ریو ندارم. البته برخی نارسایی‌ها در میزبانی وجود دارد اما در بعد کلان این موضوع به هیچ عنوان مهم و اثرگذار نیست.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.