• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , المپیک 2016 , ورزشی » سوریان و عبدولی فردا شب وزن‌کشی می‌کنند/ پیگیری تمرینات فرنگی‌کاران در ریو
  کد خبر : 1893344

  سوریان و عبدولی فردا شب وزن‌کشی می‌کنند/ پیگیری تمرینات فرنگی‌کاران در ریو

  سوریان و عبدولی فردا شب وزن‌کشی می‌کنند/ پیگیری تمرینات فرنگی‌کاران در ریوReviewed by Iranvij-1 on Aug 12Rating: نمایندگان اوزان ۵۹ و ۷۵ کیلوگرم کشتی فرنگی کشورمان فردا شب (شنبه)‌ وزن‌کشی می‌کنند تا از عصر یکشنبه به وقت ایران به مصاف رقبا بروند. حمید سوریان و سعید عبدولی فرنگی‌کاران اوزان ۵۹ و ۷۵ کیلوگرم کشورمان فردا…

  سوریان و عبدولی فردا شب وزن‌کشی می‌کنند/ پیگیری تمرینات فرنگی‌کاران در ریوReviewed by Iranvij-1 on Aug 12Rating:

  نمایندگان اوزان ۵۹ و ۷۵ کیلوگرم کشتی فرنگی کشورمان فردا شب (شنبه)‌ وزن‌کشی می‌کنند تا از عصر یکشنبه به وقت ایران به مصاف رقبا بروند.

  ۸۶

  حمید سوریان و سعید عبدولی فرنگی‌کاران اوزان ۵۹ و ۷۵ کیلوگرم کشورمان فردا شب (شنبه) به وقت تهران وزن کشی می‌کنند و عصر یکشنبه در مسابقات المپیک ۲۰۱۶ برزیل به روی تشک کشتی می‌روند.

  فرنگی‌کاران کشورمان در ادامه تمرینات خود در شهر ریودوژانیرو صبح دیروز به وقت محلی تمرینات خود را در گروه برگزار کردند.

  حمید سوریان، امید نوروزی، سعید عبدولی و حبیب اخلاقی تمرینات خود را در سالن دنبال کردند و قاسم رضایی و بشیر باباجان‌زاده نیز در سالن وزنه، به تمرین پرداختند. تمرین با نشاط فرنگی‌کاران به مرور فن اختصاص داشت و رسول جزینی نیز ٢ فرنگی‌کار سنگین‌وزن را در سالنی دیگر تمرین داد.

  صبح امروز به وقت محلی ۴ فرنگی‌کار تمرین انجام می‌دهند و حمید سوریان و سعید عبدولی هم که باید آماده وزن‌کشی روز نخست شوند، عصر تمرین خواهند داشت.

  رقابت‌های کشتی فرنگی المپیک ۲۰۱۶ برزیل روزهای ۲۴ تا ۲۶ مردادماه برگزار خواهد شد.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.